CHATA BECIRK - Rekreační pobyt - Štramberk

Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Štramberk

CHATA BECIRK - Rekreační pobyt - Štramberk

  Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Štramberk
Číslo zájezdu: 1 756 607
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

V podhůří Beskyd se nachází malebné městečko Štramberk, kterému se pro jeho výjimečnou krásu říká Moravský Betlém. Tato místa dýchají atmosférou starých dobrých časů, kde se úzké kamenné uličky měnily na lidové trhy, sousedé se hlasitě zdravili a každé stavení vonělo dřevem a domácím jídlem. Nabízíme vám ubytování ve třech stylových chalupách z 18. a 19. století v srdci Beskyd. Vyberte si jednu z chalup a přeneste se i vy do místa, kde se čas uměl vzdát svého neúprosného běhu. Zdejší malebnost, pohostinnost a služby budou pro vás tím nejkrásnějším zážitkem.

V nejbližším okolí se nachází Štramberská Trúba – dominantou města Štramberk je hrad Štramberk (Strallenberg) s gotickou věží Trúba o výšce 40 m a průměru 10 m.

Ubytování

ubytování pro 5 osob ve 3 ložnicích. Ve spodní části chaty naleznete velkou obývací část s tradiční pecí, za níž se nachází klasická dřevěná, moderními spotřebiči vybavená kuchyně. Menší ložnice pak nabídne pohodlné spaní jedné osobě. Je zde i koupelna s toaletou. V horní části chalupy jsou dvě ložnice s velkými manželskými postelemi a další koupelna se sociálním zařízením. Tato chalupa se pyšní i zahrádkou a krytou terasou. Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a satelitními programy jsou i zde

Základní cena zahrnuje

  • Rekreační pobyt

Lahodná káva po celou dobu pobytu, volný přístup na Wi-Fi.

Cena za celou chatu až pro 5 osob / noc s vlastní stravou.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Moravskoslezský kraj
  • Místo dle CK: Štramberk

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 756 607
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

CHATA BECIRK - Rekreační pobyt - Štramberk
  Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Štramberk

Cena od
2 400 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 756 607

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
12 000 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč