Termín:
21. 10. – 28. 10. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Chata se nachází na okraji obce na velkém pozemku 2 000m2 s dostatkemticha, klidu a soukromí. Obec Vlašky je vzdálená pouze 800 m od vodnínádrže Liptovská Mara a 2 km od termálního koupaliště v Bešeňové.Gino Paradise Bešeňová s celoročním provozem se svojí léčivou vodous mimořádnými účinky je tím optimálním místem pro relaxaci aregeneraci. Vybavení chaty: velká obývací místnost spojena s kompletněvybavenou kuchyňkou, krb, zahradní posezení. Nejbližší obchod jevzdálený cca 900 m od chaty. Můžete také navštívit keltské nalezištěHavranok.

V nejbližším okolí se nachází GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ – jeden z největších slovenských termálních areálů s velkou paletou bazénů, pestrou nabídkou doplňkových služeb a spoustou zajímavých míst aktivit v okolí.

Ubytování

Ve třílůžkovém pokoji a čtyřlůžkovém pokoji, maximálně pro7 osob. Sociální zařízení je společné, koupelna a WC v 1. patře av přízemí samostatné WC.

Letní popis

Malá vesnička Vlašky se nachází blízko přehrady Liptovská Mara azároveň nedaleko hor. Jsou tedy ideálním místem pro dovolenou strávenouu vody. Na své si ale samozřejmě přijdou také milovníci hor -turistika,cykloturistika. Koupání – na pláži nebo v nově postaveném aquaparkuv Liptovském Trnovci (10 km) – minigolf, půjčovna loděk, rybaření.Krytý bazén, posilovna, jízda na koni v Liptovském Mikuláši (15 km).Turistické cíle – archeologická lokalita keltské kultury Havránok,naučné stezky Kvačianská (jedna z nejkrásnějších dolin Slovenskas vodopády, strmými skalami a starým vodním mlýnem) a Prosiecká dolina,Lúčanský vodopád, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, skanzeny lidovéarchitektury ve Vlkolinci (památka UNESCO) a Pribylině, krasové jeskyněv Demänovské dolině, Likavský a Oravský hrad.

Bonusy

Sleva 10% v salaši Kozí vršok – platí při každé rezervaci

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Rekreační pobyt

Cena za osobu s vlastní stravou. Minimální délka pobytu jsou 4 noci
mimo termín 16.06. – 17.09.2016, kdy je 7 nocí. Neobsazené lůžko do
počtu 6 platících lůžek 100%.

Základní cena nezahrnuje

Pobyt se psem

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Rekrea Ostrava, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Liptov
  • Místo dle CK: Vlašky

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Chata VlaŠky
(Webové stránky hotelu)