Termín:
5. 10. – 12. 10. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 20:45
Strava:
polopenze
Původní cena:
16 850  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

All Inclusive

plná penze formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje během jídel, nápoje ve stanovených časech a barech během dne: místní alkoholické nápoje, místní nealkoholické nápoje, vybrané koktejly 10:00-23:00, 16,00-17,30 lehké svačiny. V ceně all inclusive nejsou balené nápoje, nápoje v plechovce, mezinárodní alkoholické nápoje, druhy kávy aj.

Názor CK

Hotelový komplex s unikátní architekturou nedaleko pláže, s dobrým standardem služeb a příjemnou atmosférou.

Internet

WiFi v lobby - zdarma.

Poloha hotelu

cca 100 m od pláže (vstup do moře z písčité pláže nebo z mola, ve vodě mohou být místy oblázky, kameny) - přístupná přes místní komunikaci, v klidné části letoviska Kyrienia - oblasti Lapta, cca 55 km od letiště Ercan.

Pro děti

dětské hřiště, část bazénu pro děti, dětská postýlka (zdarma).

Služby za poplatek

masáže.

Stravování

polopenze bufetová, all inclusive za příplatek

Ubytování

standardní pokoje v bungalovech (i mezonetového typu) s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), SAT/TV, klimatizací, trezorem, minibarem (konzumace za poplatek), balkonem/terasou; pokoje v hlavní budově - na vyžádání, za příplatek.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, restaurace, anglický bar, snack bar v zahradě, 3 venkovní bazény - slunečníky a lehátka u bazénů i na pláži (zdarma), konferenční místnost, posilovna, tenis.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře FIRO - tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kyrenia
  • Místo dle CK: Kyrenia
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Le Chateau Lambousa ****
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Le Chateau Lambousa

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

17 uživatelů

Pořadí

9. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Kyrenia

Poslední komentář

19.8.2019 | Lenka
Datum pobytu: srpen 2019
Hotel starší, ale udržovaný . Velmi nás zklamalo okolí hotelu a hlavně zanedbaná ,malá a občas i špinavá pláž. Protože jsme sem jeli hlavně za mořem , museli jsme jezdit jinam autobusem a platit vstupné

Nejnovější recenze

3
19.8.2019 | Lenka
Datum pobytu srpen 2019
3/5 - Průměr
Hotel starší, ale udržovaný . Velmi nás zklamalo okolí hotelu a hlavně zanedbaná ,malá a občas i špinavá pláž. Protože jsme sem jeli hlavně za mořem , museli jsme jezdit jinam autobusem a platit vstupné
2
13.7.2019 | Jarka
Datum pobytu červenec 2019
2/5 - Horší
Nic moc
4
18.9.2018 | Irena
Datum pobytu září 2018
4/5 - Skvělé
Zažili jsme 2 svatby ve velkém stylu na otevřeném prostoru před hotelem. Pro osoby, které mají rády klid, to bylo poněkud hlučné. Nám to nevadilo. Dovolená se nám líbila.

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.


Chateau Lambousa ****

Číslo zájezdu: 1178694
Kypr, Kypr - turecká část, Kyrenia, Lapta