Chez Nancy (ABE300)

  Francie, Auvergne, Auvergne-Rhône-Alpes, Blesle

Chez Nancy (ABE300)

    Francie, Auvergne, Auvergne-Rhône-Alpes, Blesle
Původní cena
3 149 Kč/os

Cena od
2 974 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 266
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Chez Nancy (ABE300)', 2-pokojový dům 45 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Účelně a útulně zařízeno: v horním patře: (venkovní schodiště). Obytná kuchyně (4-plotýnkový vařič, toustovač, varná konvice, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelním stolem, kamny na dřevo. Koupelna se sprchou a WC. Ve 2. patře: (přikré schodiště) zkosený malý obývací pokoj s TV, rádiem, CD přehrávačem a DVD přehrávačem. 1x zkosený otevřený malý pokoj se závěsem s 1x francouzským lůžkem. Elektrické topení. Dřevěná podlaha. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, elektrický gril (přenosný), lehátka, odkládací místnost. Panoramatický výhled Brivadois. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: Nevhodné pro malé děti. Nekuřácké ubytování. Maximálně 1 malý pes povolen.

Popis

Pradelles 5 km od Blesle: Útulný dům 'Chez Nancy', 850 m n.m., obklopen loukami a poli. 5 km od centra Blesle, 5 km od řeky. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 300 m2 s louka, parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, supermarket 12 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 30 km. Turistické oblasti: Brivadois. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Poplatek z pobytu
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Dřevo
 • Elektřina

Základní cena nezahrnuje

 • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
 • Topení - 0.18 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Elektřina - 0.18 EUR
 • Malý pes - 15.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Auvergne
 • Místo dle CK: Blesle

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 266
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Chez Nancy (ABE300)
    Francie, Auvergne, Auvergne-Rhône-Alpes, Blesle

Původní cena
3 149 Kč/os

Cena od
2 974 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 266

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
5 948 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč