Termín:
30. 3. – 3. 4. 2018
Počet dní:
5 (pá – út)
Počet nocí:
4
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

komplex, který tvoří jednoduše zařízení apartmány, leží 150 m od sjezdových tratí Monte Bondone.

Ubytování

jednoduše zařízené apartmány, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor. A2: (max. 2 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a vybaveným kuchyňským koutem. Apartmány jsou v podkroví. A3: (max. 3 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, vybavený kuchyňský kout. A4: (max. 4 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem, částečně oddělená dvě lůžka (může být patrová postel), vybavený kuchyňský kout, většina s balkonem. B4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem (může být i patrové lůžko), denní místnost s dvojlůžkem, vybavený kuchyňský kout, většina s balkonem. C6: (max. 6 osob) ložnice se dvěma lůžky (manželská postel), pokoj s patrovou postelí, denní místnost s dvojlůžkem a vybaveným kuchyňským koutem, většina s balkonem.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, za poplatek 35 €/ týden.

Služby

recepce, Wi-Fi ve společných prostorech (za poplatek), společenská místnost s TV, dětská herna, lyžárna, stolní tenis, biliár. Wellness: bazén a sauna - za poplatek.

Parkování

u rezidence (zdarma, do vyčerpání míst), garáž za poplatek 5 €/den.

Vzdálenost od centra

300 m Vason - Monte Bondone.

Zvíře

povoleno jen zvíře do 15 kg (1/apartmán), na vyžádání, za poplatek 49 €/týden.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 150 - 350 m sjezdové tratě Monte Bondone - Vason. Vzdálenost od běžeckých tratí: 3 km. Vzdálenost od skibusu: není k dispozici. Lyžařské školy: 300 m lyžařská škola. Půjčovna lyží: 300 m Vason. Úschovna lyží: v rezidenci.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky. Nepovinné poplatky splatné na místě: závěrečný úklid - 35 €/A2, 40 €/A3, A4, 45 €/B4, 50 €/C6. Vstup do sauny 10-15 €/15 min., vstup do bazénu 5 €/osoba/den, 25 €/osoba/týden. Kauce: 100 €/apartmán.

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa

1 €/osoba od 12 let/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ludor, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Trentino - Alto Adige
  • Místo dle CK: Vason

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Cielo Aperto ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 150 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

8 uživatelů

Pořadí

40. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Trentino - Alto Adige

Poslední komentář

20.3.2016 | Marcela a Standa
Datum pobytu: březen 2016
Vzhledem k tomu, že jsme již starší generace, důchodci, tak jsme byli v tomto malém středisku moc spokojeni. Vyhledáváme raději klidnější destinace, malé děti nám nevadí, jsme na ně zvyklí, takže za nás je to na jedničku!

Nejnovější recenze

4
2.3.2016 | Standa
Datum pobytu únor 2016
4/5 - Skvělé
Dojem dobrý
4
19.3.2015 | Pavla Benýšková
Datum pobytu březen 2015
4/5 - Skvělé
Spokojenost.
4
15.3.2015 | Turista z Plzně
Datum pobytu březen 2015
4/5 - Skvělé
Ubytování pro nenáročné lyžaře, nebo rodiny s dětmi, které odpovídá ceně. Zvažujeme příští rok stejné ubytování - největší výhodou je poloha u sjezdovek.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.


CIELO APERTO

Číslo zájezdu: 865704
Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Monte Bondone, Vason