Termín:
20. 7. – 24. 7. 2019
Počet dní:
5 (so – st)
Počet nocí:
4
Doprava:
letecky Praha
Strava:
kombinovaná
Původní cena:
35 800  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedná se o kombinovaný pobytový zájezd v Dubaji a v Abu Dhabí. Poznejte historickou i moderní část obchodního centra světa - Dubaje. A dále hlavní město Spojených Arabských Emirátů - Abu Dhabí.
PRVNÍ 4 NOCI STRÁVÍTE V DUBAJI V HOTELU CITYMAX AL BARSHA AT THE MALL 3* SE SNÍDANÍ*  A ZBYTEK NOCÍ V ABU DHABÍ V HOTELU  CENTRO YAS ISLAND 3* SE SNÍDANÍ.
V CENĚ : DUBAI CITY TOUR S ČESKO-SLOVENSKY HOVOŘÍCÍM PRŮVODCEM, VSTUPENKA NA BURJ KHALIFA 124. PATRO, DHOW CRUISE - PLAVBA PO DUBAI CREEK S VEČEŘÍ, VSTUPENKA 2 PARKY V 1 DEN - NA VÝBĚR ( FERRARI WORLD/ WARNER BROS WORLD/ YAS WATER PARK)
 
DUBAI, TO JE PALM JUMEIRAH, BURJ KHALIFA, BURJ AL ARAB, DUBAI MALL, DUBAI FRAME, LEGOLAND, MOTIONGATE, BOLLYWOD PARKS DUBAI, PLAVBA PO ZÁTOCE DUBAI CREEK, TRADIČNÍ TRHY SE ZLATEM, KOŘENÍM, LÁTKAMI A MNOHO DALŠÍCH ATRAKCÍ.
ABU DHABI TO JE -  MEŠITA SHEYKH ZAYED MOSQUE,  FERRARI WORLD, YAS WATERWORLD ABU DHABI, WARNER BROS WORLD ABU DHABI, LOUVRE ABU DHABI A MNOHO DALŠÍCH ATRAKCÍ.
 

Popis lokace

ABÚ DHABÍ:
Emirát Abú Dhabí, v českém překladu „otec gazely“ je nejzápadnější, nejlidnatější, rozlohou největší a nejbohatší ze sedmi emirátů Spojených arabských emirátů. Dnes bývá také označován jako jeden z nejbohatších států světa. Byl zakládajícím emirátem Spojených Arabských Emirátů, které vznikly v roce 1971. Emirát je situován na jihozápadním pobřeží Perského zálivu a zabírá plochu 67 340 km?, přičemž zde žije asi 2,8mil. obyvatel. Představuje cca 85% celé rozlohy SAE. Před pobřežím emirátu se nachází 200 přilehlých ostrovů. Na jednom z nich se nachází i metropole emirátu, město „Abú Dhabí“. V hlavním měste je bezcelní zóna. Emirát má poměrně nízkou hustotu osídlení s relativně malým počtem roztroušených měst. Místní pobřeží a ostrovy jsou dokonce zapsány jako světové kulturní dědictví UNESCO, jsou totiž domovem 90% populace orla mořského z celého Perského zálivu a najdete tu jediných 12 kolonií kormorána arabského. Většinu povrchu emirátu zabírá poušť a na příkaz vládce se pouštní duny začaly zalesňovat. Na jihu emirátu na okraji črtvé největší písečné pouště „Rub al-Chálí“, v překladu „Pustá končina“ se však nachází rozsáhlá oáza „Liwa“.Před nalezením ropy byl nejchudším z pozdějších emirátů. Právě Abú Dhabí je první oblastí, kde byla roku 1958 nalezena ropa a v tomto okamžiku se začala psát nová historie chudých států emirátů. Vládnoucí emír Hamád bin Hamdán an-Nahaján se stal vůdčí osobností celé pozdější federace. Proto je Abú Dhabí dominantním emirátem majícím hlavním slovo a místem, kde sídlí prezident a vláda Spojených Arabských Emirátů. Mezi zajímavosti Abú Dhabí zajisté patří Velká Mešita, kterou nechal vybudovat bývalý šejk Zayeda, zábavní park Ferrari World či závodní okruh F1 Yas Island.
DUBAI:
Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km? a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Popis ubytování

CITYMAX HOTEL AL BARSHA AT THE MALL 3***:

Citymax Hotel Al Barsha se nachází naproti obchodnímu domu Mall of Emirates, jednoho z největších nákupních center na světě, necelých  25 minut jízdy autem od dubajského mezinárodního letiště a 12 km od pláže Jumeirah. Za několik málo minut lze od hotelu Citymax dojet autem do bezcelní zóny Jebel Ali i do dalších obchodních čtvrtí. Zajištěna je i dobrá dostupnost dubajským metrem, autobusy a taxíky.  Hotel nabízí moderní ubytování, parkoviště zdarma pro hotelové hosty a ve všech prostorách dostupné Wi-Fi. Všech jeho 376 klimatizovaných pokojů je moderně a elegantně zařízených a vybavených vlastní koupelnou s WC, TV s LCD obrazovkou, Wi-Fi připojením, trezorem, pracovním stolem, lednicí a zařízením pro přípravu čaje a kávy. Osvěžit se můžete ve venkovním bazénu, přičemž v hotelu nechybí ani dobře vybavené fitness centrum. Hotel dále poskytuje mnoho služeb, včetně 24hodinové pokojové služby či zařízení pro tělesně postižené. Hotel má také hlavní restauraci ve které se můžete těšit na místní i mezinárodní kuchyni. Dále je zde MAXX Music Bar & Grill, kde než si vychutnáte svůj objednaný steak, můžete sledovat jeho přípravu. Nechybí ani lounge bar a kavárna.
CENTRO YAS ISLAND 3***:

Centro Yas Island je moderní, elegantní a cenově dostupný hotel jak pro dovolenou tak i pro pracovní účely cesty. Nachází se v bezprostřední blízkosti okruhu Formule 1 Yas Marina, zábavního parku Ferrari World Abu Dhabi, 18jamkového golfového hřiště Yas Links, pláže Yas, obchodního centra Yas Mall a vodního parku Yas Waterworld. Hotel je vzdálen pouhých 10 minut jízdy od mezinárodního letiště v Abu Dhabi a 90 minut jízdy z letiště v Dubaji. Mešita Sheikh Zayed a centrum Abu Dhabi jsou v dojezdové vzdálenosti 20 minut. Parkovat lze zdarma přímo u hotelu. Všech 259 klimatizovaných, světlých, moderně vybavených pokojů má vlastní koupelnu s WC a k jejich vybavení dále patří satelitní LCD TV, Wi-Fi připojení, vysoušeč vlasů a pracovní stůl. Součástí hotelu je plně vybavená posilovna a venkovní bazén. Pro pracovní účely jsou k dispozici 3 zasedací místnosti s moderním vybavením, vysokorychlostním internetem zdarma a všemi pomůckami pro přednášky. Hotel nabízí kyvadlovou dopravu a recepce je otevřena 24/7. K zařízením pro volný čas patří plně vybavené fitness centrum a také tenisový kurt s umělým osvětlením. V restauraci C-Taste se podávají autentická jídla místní i mezinárodní kuchyně formou bufetu. Ve funky baru C-Mondo si můžete vybrat ze široké nabídky nápojů a lahůdek, zatímco C-Deli nabízí 24 hodin denně čerstvá jídla s sebou.

Program

1. DEN
Přílet do Dubaje v ranních/odboledních/večerních hodinách.
Přivítání se zástupcem/řidičem partnera s cedulí CK. Transfer do hotelu v Dubaji. Ubytování.

2. DEN - DUBAI CITY TOUR S ČESKO- SLOVENSKY HOVOŘÍCÍM PRŮVODCEM, VSTUPENKA NA BUR KHALIFU 124. PATRO A dále volný program.

3.DEN -volný den - večer - DHOW CRUISE - PLAVBA PO DUBAI CREEK S VEČEŘÍ a transférem

4.DEN - volný den - v programu zakoupeného stravování s možností využití fakultativních výletů.


5. DEN - v dopoledních hodinách volný program, ve 12:00 check out. Na recepci Hotelu Vás vyzvedne řidič a následný transfér do Hotelu v Abu Dhabi, ubytování.

6. DEN - VSTUPENKA - 2 PARKY V 1 DEN ( DLE VÝBĚRU)

7. DEN - volný den - v programu zakoupeného stravování s možností využití fakultativních výletů.

POSLEDNÍ DEN
Volný program dle itineráře. Check out z hotelu.
V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na Mezinárodní letiště Dubai

ASISTENCE ČESKY/SLOVENSKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA NA TELEFONU

Při pobytu na 7 nocí se jedná o ubytování v Dubaji v hotelu CITYMAX HOTEL AL BARSHA AT THE MALL 3* na 4 noci se snídaní a v Abu Dhabi v hotelu CENTRO YAS ISLAND 3* na 3 noci se snídaní. Na vyžádání je možnost stravu a délky pobytu v hotelech libovolně změnit.

CITYMAX HOTEL AL BARSHA AT THE MALL 3* - snídaně
CENTRO YAS ISLAND 3* - snídaně

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Letenku s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické třídě
 • Ubytování ve vybraném hotelu v Dubaji na vybraný počet nocí se snídaní
 • Transfer z letiště v Dubaji/ Sharjah do hotelu v Dubaji
 • Ubytování ve vybraném hotelu v Abu Dhabi na vybraný počet nocí se snídaní
 • City Tour v Dubaji s česko-slovensky hovořícím průvodcem
 • Lodní plavba s večeří zátokou Dubai Creek
 • Vstupenka - 2 parky v 1 den ( na výběr z : FERRARI WORLD/ WARNER BROS WORLD/ YAS WATER WORLD)
 • Transfér z hotelu v Dubaji do hotelu v Abu Dhabi
 • Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
 • Transfer z Abu Dhabi na letiště v Dubaji/ Sharjah
 • vstupenku na Burj Khalifu - 124. patro
 • Pojistění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
 • fakultativní výlety
 • pozdní CHECK OUT
 • Vše co není zahrnuto v „cena zahrnuje“
 • Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kentlucky, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Dubai
 • Místo dle CK: Dubai

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Centro Yas Island Rotana ***
(Webové stránky hotelu)

Citymax Hotel Al Barsha ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Centro Yas Island Rotana
Všechny zájezdy do Citymax Hotel Al Barsha

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

8. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Abu Dhabi

Poslední komentář

23.9.2015 | Soňa H.
Datum pobytu: září 2015
Příjmený hotel, milý personál, v dosahu sousta zábavy.

Nejnovější recenze

5
23.9.2015 | Soňa H.
Datum pobytu září 2015
5/5 - Úžasné
Příjmený hotel, milý personál, v dosahu sousta zábavy.

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).


CITYMAX HOTEL AL BARSHA AT THE MALL + CENTRO YAS ISLAND ***

Číslo zájezdu: 1301777
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi, Dubai, Abu Dhabi, Al Barsha, Dubai

Všechny termíny a možnosti (385)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
So 24.8 – Ne 1.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Čt 22.8 – Pá 30.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
St 24.7 – Čt 1.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 22.7 – Út 30.7.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 20.7 – Ne 28.7.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 19.8 – Út 27.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 17.8 – Ne 25.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Čt 15.8 – Pá 23.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
St 14.8 – Čt 22.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 12.8 – Út 20.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 3.8 – Ne 11.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
LM | Po slevě 18%
Letecky
Praha
St 31.7 – Čt 8.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 29.7 – Út 6.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 27.7 – Ne 4.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Čt 25.7 – Pá 2.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
32 300 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 26.8 – Út 3.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
33 000 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
So 31.8 – Ne 8.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
33 700 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Čt 29.8 – Pá 6.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
33 700 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
So 14.9 – Ne 22.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
34 100 Kč
LM | Po slevě 5%
Letecky
Praha
Po 16.9 – Út 24.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
34 100 Kč
LM | Po slevě 5%
Letecky
Praha
Po 23.9 – Út 1.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
34 100 Kč
Po slevě 5%
Letecky
Praha
Čt 19.9 – Pá 27.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
34 100 Kč
Po slevě 5%
Letecky
Praha
Čt 12.9 – Pá 20.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
34 100 Kč
LM | Po slevě 5%
Letecky
Praha
St 11.9 – Čt 19.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
34 100 Kč
LM | Po slevě 5%
Letecky
Praha
Čt 26.9 – Pá 4.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
34 200 Kč
Po slevě 5%
Letecky
Praha
St 25.9 – Čt 3.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
34 200 Kč
Po slevě 5%
Letecky
Praha
Ne 25.8 – Ne 1.9.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 24.8 – So 31.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Pá 23.8 – Pá 30.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Čt 22.8 – Čt 29.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
St 24.7 – St 31.7.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Út 23.7 – Út 30.7.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 22.7 – Po 29.7.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Ne 21.7 – Ne 28.7.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 20.7 – So 27.7.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Praha
Út 20.8 – Út 27.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 19.8 – Po 26.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Ne 18.8 – Ne 25.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 17.8 – So 24.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Pá 16.8 – Pá 23.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Čt 15.8 – Čt 22.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
St 14.8 – St 21.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Út 13.8 – Út 20.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 12.8 – Po 19.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Ne 4.8 – Ne 11.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha
So 3.8 – So 10.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha
Pá 2.8 – Pá 9.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha
St 31.7 – St 7.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 29.7 – Po 5.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
SLM | Po slevě 24%
Letecky
Praha
Ne 28.7 – Ne 4.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
31 500 Kč
SLM | Po slevě 13%