Termín:
26. 6. – 7. 7. 2019
Počet dní:
12 (st – ne)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd na Guardalavace, v provincii Holguin. Pojeďte si užívat slunečné pláže a křišťálově čistou vodu v letovisku 'Guardalavaca'. Do Holguinu a zpět zajistíme přepravu vnitrostátním letem.PRVNÍ A POSLEDNÍ NOC STRÁVÍTE V HAVANĚ V HOTELU COPACABANA 3* SE SNÍDANÍ A ZBYTEK NOCÍ NA GUARDALAVACE, V HOTELU CLUB AMIGO ATLANTICO GUARDALAVACA  3* - ALL INCLUSIVE.
'Toto je ta nejkrásnější země, jakou lidské oko kdy spatřilo' Kryštof Kolumbus, 1492, po zakotvení v zátoce 'Gibara', nedaleko od pláží Guardalavaca ... A měl pravdu!

Popis lokace

HOLGUIN - PLAYA GUARDALAVACA:
Holguín je jedna z nejromantičtějších kubánských provincií severního pobřeží. Pyšní se úrodnými nížinami, půvabnými venkovskými městečky s řadou historicky významných míst, a také množstvím pláží, které jsou hlavním lákadlem převážné části zahraničních návštěvníků. Hlavní město Holguín je 4. největším městem Kuby, jehož centrum lze bez problémů projít pěšky. Hlavními turistickými zajímavostmi jsou kostely z 18. století a také několik dobře vedených malých muzeí. O něco dále východním směrem, rovněž na severním pobřeží, narazíte na skvostné pláže Guardalavaca a Esmeralda, které společně tvoří třetí největší letovisko v zemi a jako takové jsou po většinu roku plné turistů, kteří přijíždějí za sluncem a neobyčejně čistou vodou.
HAVANA Byla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucí stopy dějin ostrova. Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou. Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury. Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka. Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ('Museo de Bellas Artes'), balet ('Ballet Nacional de Cuba'), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí 'Plaza de la Revolución', 'Cabaret Tropicana', 'Malecón' (promenáda) a 'La Rampa' (moderní centrum). Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.HOLGUIN - PLAYA GUARDALAVACAHolguín je jedna z nejromantičtějších kubánských provincií severního pobřeží. Pyšní se úrodnými nížinami, půvabnými venkovskými městečky s řadou historicky významných míst, a také množstvím pláží, které jsou hlavním lákadlem převážné části zahraničních návštěvníků. Hlavní město Holguín je 4. největším městem Kuby, jehož centrum lze bez problémů projít pěšky. Hlavními turistickými zajímavostmi jsou kostely z 18. století a také několik dobře vedených malých muzeí. O něco dále východním směrem, rovněž na severním pobřeží, narazíte na skvostné pláže Guardalavaca a Esmeralda, které společně tvoří třetí největší letovisko v zemi a jako takové jsou po většinu roku plné turistů, kteří přijíždějí za sluncem a neobyčejně čistou vodou.

Popis ubytování

CLUB AMIGO ATLANTICO GUARDALAVACA 3***:
Rozlehlý areál hotelu Club Amigo Atlantico leží  přímo na písečné pláži Guardalavaca. Skládá se ze 747 pokojů (z nichž 20 tvoří pokoje vyšší kategorie – suites a 136 jsou bungalovy), všechny s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, za poplatek minibarem a trezorem, satelitní televizí a telefonem.  V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci „Los Vitrales“ nebo „Los Panchitos“ nebo v některé ze čtyř specializovaných a la carte restaurací (La Espada, El Benny, El Fuerte nebo 1720) nabízejících místní, italskou, vegetariánskou či mezinárodní kuchyni. V areálu je k dispozici celá řada barů, včetně snack baru „Guatiao“, který je k dispozici hotelovým hostům 24 hodin denně. K občerstvení dále poslouží kavárna, aquabar nebo bar u bazénu či u pláže. Hotel dále disponuje 4 bazény, fitness centrem a saunou či miniklubem pro děti do 12 let. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, minigolf, plážový volejbal nebo vodní nemotorizované sporty jako šnorchlování či kajak. Během celého dne a večera probíhají v hotelu různé animační programy pro všechny věkové skupiny, diskotéky, lekce tance, španělštiny či potápění. V hotelu lze sjednat výlet za potápěním nad korálovým útesem poblíž pláží Guardalavaca a Esmeralda. V lobby hotelu nechybí směnárna, obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby, internet, prádelna, salon krásy, zdravotnická služba a služba hlídání dětí. U hotelu lze zapůjčit automobil či kolo pro výlety do blízkého okolí.

Program

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních hodinách.
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování.

2. DEN
Transfer na letiště José Martí.
Přílet na letiště F.País, Holguin.
Transfer letiště - hotel na Guardalavace. Ubytování.

3., 4., 5., 6., 7., ... (Počet dní dle zvoleného termínu)
Volný program - relaxace na panenských plážích s možností využití animačních programů hotelu s programem ALL INCLUSIVE v hotelu Club Amigo Atlantico Guardalavaca 3***

PŘEDPOSLEDNÍ DEN
Transfer na letiště F.País v Holguinu.
Přílet do Havany na letiště José Martí.
Transfer do hotelu, ubytování na poslední noc

POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program
V odpoledních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně.
Odlet směr Praha. Přílet následující den.

ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA NA TELEFONU (SÍDLÍ V HAVANĚ A VARADERU).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu v ekonomické třídě dle letového řádu (vč. přepravy 1 zavazadla o hmotnosti 23 kg a příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg na každou osobu)
 • Přivítání na letišti v Havaně s česky hovořícím průvodcem/delegátem
 • Ubytování v Havaně v hotelu na 2 noci (první a poslední - LZE UPRAVIT DLE POŽADAVKU KLIENTA)
 • Vnitrostátní letenka Havana - Holguin - Havana
 • Transfery hotel - letiště - hotel při cestě do Holguinu i zpět
 • Kolektivní transfery: letiště - hotel Havana, hotel Havana - letiště
 • Další noci ubytování ve vybraném hotelu s ALL INCLUSIVE na panenské pláži Playa Guardalavaca"
 • Služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu s možností dokoupení fakultativních výletů (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně)
 • Pojištění CK proti úpadku
"

Základní cena nezahrnuje

 • Vstupní vízum - cena 850 Kč
 • Cestovní pojištění - léčebné výlohy + storno (51 Kč-139 Kč/os/den - dle typu zvoleného pojištění)
 • Příplatek za polopenzi v Havaně
 • Příplatek za pokoj s výhledem na moře nebo za pokoj vyšší kategorie

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kentlucky, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Holguín
 • Místo dle CK: Holguín

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Club Amigo Atlántico ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Hotel Club Amigo Atlántico

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

2. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Holguín

Poslední komentář

31.3.2017 | Lucie Hladíková
Datum pobytu: listopad 2016
Příjemný hotelový komplex s opravdu nádhernou pláží.

Nejnovější recenze

5
31.3.2017 | Lucie Hladíková
Datum pobytu listopad 2016
5/5 - Úžasné
Příjemný hotelový komplex s opravdu nádhernou pláží.
5
10.3.2017 | dipsy
Datum pobytu březen 2017
5/5 - Úžasné
Jsem naprosto spokojená, dovolenou jsem si přijela užít a na drobné nedostatky si nehrajeme.
5
30.6.2012 | Pavla Outulná
Datum pobytu listopad 2011
5/5 - Úžasné
Osobně mi z hotelů navštívených v rámci poznávacího zájezdu asi přirostl nejvíce k srdci. Atmosféra hotelu byla úžasná. Jedná se o opravdu pěkný útulný komplex. Pláž mohu hodnotit také jako nejoduševnělejší z těch, které jsem na Kubě viděla. Nenašla jsem nic, co bych mohla vytknout. Naopak jen doporučuji. http://www.amigoclub.ca/

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.


CLUB AMIGO ATLANTICO GUARDALAVACA ***

Číslo zájezdu: 1342057
Kuba, Holguín, Guardalavaca

Všechny termíny a možnosti (25)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Košice
Po 26.8 – Ne 8.9.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
44 100 Kč
Letecky
Košice
Po 2.9 – Ne 15.9.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
44 100 Kč
Letecky
Košice
Po 9.9 – Ne 22.9.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
44 100 Kč
Letecky
Košice
Po 16.9 – Ne 29.9.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
44 100 Kč
Letecky
Košice
Po 12.8 – Ne 25.8.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
46 400 Kč
LM | Po slevě 38%
Letecky
Praha
St 10.7 – Ne 21.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
54 200 Kč
Letecky
Praha
St 26.6 – Ne 7.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
54 100 Kč
Letecky
Praha
So 29.6 – St 10.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
54 000 Kč
Letecky
Praha
So 13.7 – St 24.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
60 600 Kč
Letecky
Vídeň
St 10.7 – Ne 21.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
54 400 Kč
Letecky
Vídeň
St 17.7 – Ne 28.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
55 100 Kč
Letecky
Vídeň
So 29.6 – St 10.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
59 300 Kč
Letecky
Košice
Po 1.7 – Ne 14.7.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
61 700 Kč
Letecky
Vídeň
St 17.7 – Čt 25.7.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
all inclusive
51 900 Kč
Letecky
Košice
Po 8.7 – Ne 21.7.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
65 500 Kč
Letecky
Košice
Po 5.8 – Ne 18.8.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
66 200 Kč
LM | Po slevě 9%
Letecky
Vídeň
St 24.7 – Čt 1.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
all inclusive
51 900 Kč
Po slevě 5%
Letecky
Košice
Po 29.7 – Ne 11.8.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
69 500 Kč
Letecky
Košice
Po 15.7 – Ne 28.7.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
69 900 Kč
Letecky
Košice
Po 22.7 – Ne 4.8.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
70 000 Kč
Letecky
Košice
Po 19.8 – Ne 1.9.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
73 400 Kč
Letecky
Krakow
Čt 11.7 – Pá 19.7.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
all inclusive
62 100 Kč
Letecky
Krakow
Čt 18.7 – Pá 26.7.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
all inclusive
62 700 Kč
Po slevě 11%
Letecky
Krakow
Čt 25.7 – Pá 2.8.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
all inclusive
74 400 Kč
Letecky
Krakow
Čt 4.7 – Pá 12.7.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
all inclusive
75 300 Kč