Club del Sole - Adriano Family Camping Village: Rekreační pobyt 7 nocí

  Itálie, Benátsko, Emiglia Romagna

Club del Sole - Adriano Family Camping Village: Rekreační pobyt 7 nocí

    Itálie, Benátsko, Emiglia Romagna
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Příplatek za pobyt se psem (do 20 kg) 10€ za den
Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den
Příplatek za pronájem ložního prádla 1 ks) * 8€za set
Příplatek za pronájem ložního prádla (2 ks) * 16€za set
Připlatek za pronájem ručníků (osuška + ručník) 8€za set
Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků * 50€za pobyt
Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku 100€

Adriano Family Camping Village

Adriano Family Camping Village *** leží 250 m od moře a 10 km východně od historického města Ravenna v severní Itálii. Je ponořen do piniového háje o rozloze téměř 14 hektaru. Nabízí ubytování v mobilních domcích a dřevěných chatkách, vodní park s relaxační zónou, zázemí pro rodiny s dětmi, sportovní a animační program, supermarket, restauraci a bar. Z rezortu lze podniknout výlety do okolních historických města Ravenna, Bologna nebo Ferrara.

Mapka areálu.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domech a chatkách pro 4 až 5 osob.

Mobilní dům Lodge Superior (32 m2) je jedním z nejnovějších mobilních domů v rezortu. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice se dvěma samostatnými postelemi, dvou koupelen, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem  a terasy se zahradním nábytkem a slunečníkem.  K výbavě kuchyně patří mikrovlnná trouba, moka konvice a lednice s mrazákem.

Chalet Superior (30 m2) se nachází pár kroků od vodního parku a venkovního divadla. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice s odděleným lůžkem a palandou, jedné koupelny, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem  a terasy se zahradním nábytkem. K výbavě kuchyně patří mikrovlnná trouba, moka konvice a lednice s mrazákem.

Chalet Comfort Dog (27,5 m2) se nachází kousek od vodního parku a centra, kde probíhá animační program. Je vhodný pro hosty přijíždějící se svým čtyřnohým miláčkem. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, oddělené místnosti s palandou, jedné koupelny, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem  a terasy se zahradním nábytkem.  K výbavě kuchyně patří moka konvice a menší lednice s mrazicí přihrádkou.

Součástí výbavy je televize se satelitními programy,  klimatizace, přikrývky, polštáře a úklidový set (mop, vědro, smeták). Ručníky a ložní prádlo je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Okna v ložnicích jsou vybavené sítěmi proti hmyzu. Internetové připojení WIFI je zdarma ve společných prostorech. 

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ložní prádlo a ručníky.

Pláž

Cca 250 metrů od hlavní recepce se rozkládá široká písčitá pláž Dolcevita s pozvolným vstupem do moře. Za poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečník. Na pláži nechybí restaurace, pizzerie, bar, stánky, hřiště na plážový volejbal a převlékací kabiny.

Vodní park

V rezortu se můžete těšit na vodní park skládající se ze tří části: zážitkového bazénu s vodními tryskami a podvodní masáží, sluneční terasy s vířivkami a dětského bazénu s divokou řekou. Bazén je v provozu od půlky května do půlky září. Je otevřen denně od 10:00 do 19:00 s výjimkou úterý, kdy má pouze odpolední provoz od 14:00 do 19:00.

Sport a rekreace

Od konce května do začátku září je hostům k dispozici animační program pro děti i dospělé. Milovníci aktivního odpočinku zde najdou organizovaný sportovní program včetně aerobiku nebo sportovních utkání, plážový volejbal, hřiště a půjčovnu kol. Pro nejmladší hosty je zde Mini Club a zóna pro náctileté, šlapací autíčka, stolní tenis, herna a kuželky.

Gastronomie

Součástí rezortu je restaurace, pizzerie a snack bar.  Zájemci si mohou objednat polopenzi.

Obchody

Hostům je dále k dispozici supermarket, malé obchůdky a tržiště.

Vybavení

V rezortu také najdete samoobslužnou prádelnu, kosmetický salon, kadeřnictví a WIFI (zdarma 500 MB).

Zvířata

V dřevěných chatkách typu Comfort Pet je možnost pobytu se psem. Tento rezort je připraven na Vaše čtyřnohé mazlíčky. Pravidelně se zde koná zábavný program, včetně vzdělávacích aktivit, procházek a her. Pro psy je u rezortu vyhrazená psí pláž.

Okolí

Prázdninová vesnička se nachází asi 1 km od městečka Punta Marina Terme. Cesta do centra městečka zabere 10 minut na kole. Hned před rezortem je zastávka autobusu. Za návštěvu určitě stojí historická města Ravenna, Bologna nebo Ferrara a zábavní a vodní parky Mirabilandia, Aquafan, Oltremare nebo Italia in Miniatura.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat poblíž mobilních domků nebo chatek.

Destinace

Emilia-Romagna leží v severní Itálii u Jaderského moře. Nachází se zde oblíbená letoviska včetně Cesenatico na severu až po nejslavnější Rimini a Riccione na jihu. Hlavním městem regionu je Bologna s nejstarší univerzitou na světě. V roce 187 př. n. l. zde byla vystavěna starověká římská cesta Via Aemilia. V regionu uvidíte bezpočet historických památek, věží,  typických cihlových domů a střech z červených tašek. Za návštěvu určitě stojí historická města Ferra, Ravenna, Forli nebo Piacenza. Podél Jaderského moře se rozkládají písčité pláže lemované moderními rezorty a turistickými atrakcemi.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování v mobilních domcích, klimatizace, WIFI ve společných prostorách (500 MB), využití energií (voda, elektřina, plyn), využití sportovních hřišť, vstup do venkovních bazénů, vstup na pláž, animační program v hlavní sezoně, parkování

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 50 € (pokud si klient neuklidí domek sám), pronájem ručníků a ložního prádla, plážový servis
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
  • Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Emiglia Romagna

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 053 452
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Club del Sole - Adriano Family Camping Village: Rekreační pobyt 7 nocí
    Itálie, Benátsko, Emiglia Romagna

Cena od
4 720 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 053 452

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
18 880 Kč
dospělá osoba na přistýlce
0
4 250 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč