Termín:
22. 9. – 27. 9. 2018
Počet dní:
6 (so – čt)
Počet nocí:
5
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

villaggio obklopené zelení se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na město Andora.

Ubytování

MOBILHOMY (M4, M5):jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV veranda se zahrádkou. BUNGALOVY (C4,C5,C6): jsou standardne zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, fén a trezor (na vyžádání, zdarma), veranda se zahrádkou. M4: (28 m2 včetně verandy, max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem (140x200 cm), ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, veranda se zahrádkou. M5: (28 m2 včetně verandy, max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem (140x200 cm), ložnice s patrovým lůžkem a rozkládacím lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, veranda se zahrádkou. C4: (42 m2 včetně verandy, max. 4 osoby)ložnice s dvojlůžkem, ložnice s dvěma samostatnými lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, fén a trezor (na vyžádání, zdarma), veranda se zahrádkou. C5: (42 m2 včetně verandy, max. 5 osob)ložnice s dvojlůžkem, ložnice s dvěma samostatnými lůžky, denní místnost s rozkládácím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, fén a trezor (na vyžádání, zdarma), veranda se zahrádkou. C6: (42 m2 včetně verandy, max. 6 osob)ložnice s dvojlůžkem, ložnice s dvěma samostatnými lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, fén a trezor (na vyžádání, zdarma), veranda se zahrádkou.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, 20 €/týden (do max. počtu osob).

Stravování

vlastní, možnost dokoupit jednoduché snídaně - káva/čaj/džus a 1 sladké/slané pečivo (na vyžádání, za poplatek).

Služby

recepce, Wi-Fi (u recepce, zdarma), bar, bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky, dětský koutek, barbecue, zahrada, stolní tenis, tenis (dle volné kapacity). Za poplatek - prádelna, tenis.

Parkování

1 místo/ apartmán, další místo 35 €/týden.

Vzdálenost od centra

Andora 1,5 km.

Vzdálenost od pláže

1,9 km.

Pláž

štěrková s pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, zdarma.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií.

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě

závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) 40 €/mobilhome (M4, M5), 50 €/bungalov (C4, C5, C6).

Nepovinné příplatky v místě pobytu: ložní prádlo nebo ručníky 5 €/osoba, ložní prádlo a ručníky 10 €/osoba, snídaně 35 €/týden, prádelna 4 €/žeton. Kauce: 100 €/apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ludor, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Andorra
  • Místo dle CK: Andora

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villagio Colombo
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Villagio Colombo