Termín:
20. 10. – 29. 10. 2017
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poznámka

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poloha

Tento resort hotelového řetězce Constance se nachází na Jižním Ari Atolu a je všeobecně považován za jedno z nejlepších míst k potápění na světě. Hlavní město Male je vzdáleno 80 km.Transfer z mezinárodního letiště hydroplánem trvá cca 30 minut.

Vybavení hotelu

V resortu Constance Moofushi mohou hosté využívat 2 restaurace, 2 bary, wifi připojení k internetu (zdarma), Spa de Constance centrum, plně vybavené fitness centrum, velký venkovní bazén, butik, služby prádelny, hlídání dětí, lékařské služby, zábavní salonek.

Vybavení pokoje

Constance Moofushi Resort nabízí svým hostům luxusní ubytování v několika typech vil, které jsou standardně vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou, sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, wifi připojením k internetu (zdarma), LCD/TV, Mac mini (stanice pro iPod, zapůjčení CD a DVD filmů), telefonem, trezorem, minibarem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, terasou. 24 plážových vil (57m?) - max. obsazení 2+1 56 vodních vil (66m?) - max. obsazení 2+1 senior vodní vily (94m?) - max. obsazení 2+2 (děti do 12 let) - koupelna s venkovní vanou, dvojité umyvadlo, houpací síť

Stravování

Cristal all inclusive začíná v den příletu obědem a v den odletu snídaní a zahrnuje: * velký ýběr značkových lihovin a dovozových piv * velký výběr čerstvých džusů, nealkoholických nápojů, minerálních vod (vč.minerálky vlastní výroby) * velký výběr značkových vín světových značek vč.Francie, Itálie a také mnoho vín dovezených z malých místních vinařství * výběr ze sektů a šumivých vín * minibar na pokojích - víno, pivo, nealkoholické nápoje, minerálky a výběr cukrovinek * snídaně, obědy a večeře formou bufetu v Manta restauraci * 1x večeře v průběhu pobytu v a´la carte plážové restauraci Alizeé * odpolední čaj s koláčem, podávaný u bazénu * speciální dort v případě nějaké oslavy (je-li známa předem) * denně lahev minerálky na osobu v pokoji * cigarety v každém baru, podávané přímo z humidoru * vybavení na šnorchlování * 1x plavba místní Dhoni (cca 1,5 hod.) v průběhu pobytu * wifi připojení k internetu + internet na pokojích v TV * možnost zapůjčení filmů prostřednictvím Mac mini * pro děti na vyžádání možnost zapůjčeni Playstation 3 * všechny nemotorizované vodní sporty, fitness centrum, stolní hry * animační programy každý den pořádané v hlavním baru * 'Bodu Meru' tradiční maledivský večer 1x týdně pořádaný v hlavním baru nebo na pláži Nezahrnuje: * prémiová vína a sekty * Alizeé beach restaurant (nápoje zdarma v ceně all inclusive) * oběd a nápoje v den odletu případě 50,-Usd/os.

Sport a zábava

Bez poplatku: * vybavení na šnorchlování * 1x plavba místní Dhoni (cca 1,5 hod.) v průběhu pobytu * wifi připojení k internetu + internet na pokojích v TV * možnost zapůjčení filmů prostřednictvím Mac mini * pro děti na vyžádání možnost zapůjčeni Playstation 3 * všechny nemotorizované vodní sporty (kajaky, windsurfing, katamarán, šnorchlování, šlapadla), fitness centrum, stolní hry * animační programy každý den pořádané v hlavním baru * 'Bodu Meru' tradiční maledivský večer 1x týdně pořádaný v hlavním baru nebo na pláži * plážový volejbal Za poplatek: * veškeré masáže a procedury ve Spa centru * potápění na 'Blue Tribe' * motorizované vodní sporty * potápěčské centrum PADI * potápění, rybaření

Náš názor

Resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Výborné služby, skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha – Male – Praha v nejnižší knihovací třídě (přestup), 7/10/12x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vybranou stravou, transfery letiště-hotel-letiště hydroplánem, asistenci česky hovořícího delegáta, letištní taxy a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu. Případný doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle, bude-li v době rezervace kalkulovaná třída již vyprodaná.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel International, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Jižní Ari Atol
  • Místo dle CK: Jižní Ari Atol
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Constance Moofushi Resort *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Maledivy

Jako hrst drahokamů, roztroušených na rovníku, leží v blankytných vodách Indického oceánu a zcela odpovídají představám o tropickém ráji. Sluncem vyhřáté bělostné pláže, průzračná modř oceánu a žhavé paprsky slunce – to je ideální kombinace, která vás zve k lenošení a relaxaci na nekonečných plážích.

Maledivské souostroví měří zhruba 760 km severojižním směrem a čítá na 1190 ostrovů a ostrůvků, které se shlukují do čarokrásných korálových atolů. Z celkového počtu je jen 202 ostrovů trvale obydleno. Místní teplé vody jsou bohaté na kyslík, což vytváří ideální podmínky pro život korálů a celý podmořský ekosystém. Maledivy jsou domovem neuvěřitelných 1350 druhů korálů a ryb, a tak zajisté i vy propadnete zdejšímu úchvatnému podmořskému světu, za kterým se opakovaně vydávají i ti nejnáročnější profesionální potápěči.

Kromě šnorchlování a potápění nabízí resorty nepřebernou škálu dalších sportů a zábavy. Po aktivně prožitém dni si pak můžete v klidu užít uvolňující masáž v lázeňském centru, vychutnat si skvělou večeři od místních profesionálních kuchařů nebo se zapojit do večerní zábavy s ostatními hosty.

 

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 


CONSTANCE MOOFUSHI RESORT *****

Číslo zájezdu: 715845
Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol