DALMACIJA SUNNY Hotel

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

4/5

DALMACIJA SUNNY Hotel

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

DALMACIJA SUNNY Hotel

Poloha

na pobřežní promenádě, cca 1,3 km od historického centra Makarske.

Vybavení a služby

hotelová restaurace, plážová restaurace, aperitiv bar, kavárna, směnárna, kongresový sál, sejf, TV místnost, výtah, terasa, WI-FI ZDARMA, hlídané podzemní parkoviště přímo pod hotelem Dalmacija (za poplatek cca 7 EUR/den).

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, SAT TV, telefonem, fénem, minibarem, WI-FI. Typ 2(+1) BM je prostornější a s možností přistýlky. Typ 2(+2) J.SUITE - dvoulůžková ložnice a denní místnost s možností 2 přistýlek (rozkládací gauč), balkon s výhledem na moře.

Sport a zábava

venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA (v omezeném množství), fitness ZDARMA, sauna a masáže za poplatek, aerobic, animace, vodní sporty, tobogán, půjčovna skútrů, kol, v blízkosti tenisové kurty, hřiště pro míčové hry.

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

oblázková, cca 30 m, sprchy na pláži za poplatek.

Základní cena zahrnuje

ubytování, snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

    Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Makarska

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Dalmacija ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Hotel Dalmacija

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 471 894
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

30. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

4/ 5 3 recenzí


Filip H září 2017
Krásný hotel s perfektními službami. Do Makarské jezdíme již skoro desítku let. Letos jsme se rozhodli vyzkoušet hotel Dalmacija, po kterém jsme vždy pokukovali, ale z... celá recenze


Zbyšek, Jana červen 2017
Za mnoho peněz, málo muziky.. Do tohoto hotelu průběžně jezdíme od roku 2000, ale letos se úroveň hotelu zhoršila. Hosté se chovají nevhodně a nikomu to nevadí... celá recenze


Katka květen 2015
Prehliadka Hotela Dalmacija***. Nachádza sa asi 600 metrov od centra mesta a medzi hotelom a plážou je promenáda.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

DALMACIJA SUNNY Hotel
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Cena
9 129 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 471 894

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
9 129 Kč
příplatek za neobsazené lůžko (povinný)
0
5 414 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
580 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
320 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
980 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč