de Beaumont (NCA400)

  Francie, Normandie, Carentan

de Beaumont (NCA400)

    Francie, Normandie, Carentan
Původní cena
3 397 Kč/os

Cena od
3 090 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 031
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'de Beaumont (NCA400)', 3-pokojový dům 48 m2 na 2 podlažích. Účelně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou, oddělené WC. V podkroví: 1x zkosený otevřený pokoj se střešním oknem s 2x lůžkem. Elektrické topení. Terasa částečně krytá. Zahradní nábytek, gril (přenosný). K dispozici: pračka, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 2 psi povoleni.

Popis

Dům 'de Beaumont'. V osadě 2 km od centra Carentan, 10 km od centra Isigny, 50 km od centra Cherbourg, 4 km od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 s trávníkem a rostlinami, parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, supermarket 2 km, písečná pláž 15 km, krytý bazén 4 km. Marina 4 km.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Závěrečný úklid
 • Poplatek z pobytu
 • Pes (povoleni max. 2)
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Elektřina

Základní cena nezahrnuje

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 8.0 EUR za osobu
 • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál
 • Elektřina - 0.18 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 4.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Normandie
 • Místo dle CK: Carentan

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 031
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

de Beaumont (NCA400)
    Francie, Normandie, Carentan

Původní cena
3 397 Kč/os

Cena od
3 090 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 031

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
12 358 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč