Depandance Duga Uvala

  Chorvatsko, Istrie, Duga Uvala

3/5

Depandance Duga Uvala

    Chorvatsko, Istrie, Duga Uvala
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

klidná zátoka ve východní části Istrie
animační programy
dítě do 5 let ZDARMA
slevy pro děti do 12 let

Obecný popis

resort Duga Uvala leží na velmi klidném místě na východním pobřeží Istrie, nejbližší vesničky leží v okolí 5 km. Komplex se skládá z hlavní budovy hotelu a depandance.

Poloha

resort se nachází na východním pobřeží Istrie v klidné zátoce asi 20 km od města Pula, které představuje oblíbené turistické středisko.

Vybavení

v resortu - restaurace, pizzerie, kavárna, bary, prodejna suvenýrů, směnárna, bazén, bazén pro děti, dětské hřiště, společenská místnost, noční club, wellness, finská sauna, turecká sauna, vířivka, masáže, tenisové kurty, hřiště na volejbal, hřiště na míčové hry, minigolf, parkoviště. Internet k dispozici v objektu bez garance rychlosti připojení.

Ubytování

2+0 BM, cca 18 m2 - 2lůžkový pokoj, balkon, mořská strana.
2+1 B, cca 23 m2 - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky - manželská postel, rozkládací pohovka, balkon.
2+3 B, cca 30 m2 - rodinný pokoj 2+3 - manželská postel, dvoupatrová postel a rozkládací pohovka, balkon.
3+2 BM, cca 48 - 64 m2 - rodinný pokoj 3+2 - obývací pokoj a ložnice, manželská postel, rozkládací pohovka, přistýlka (80x180 cm), balkon, mořská strana, lednička.
Pokoje jsou vybaveny: SAT TV, Wi-Fi, KLIMA, balkon.

Stravování

polopenze nebo plná penze formou bufetu.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 5 EUR/den.- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, malé plemeno, za poplatek cca 15 EUR/den.- parkování: v blízkosti areálu zdarma. V případě rezervace parkovacího místa za poplatek cca 5 EUR/auto/den.

Sport a zábava

bazénový komplex: vnitřní bazén, venkovní bazén, dětský bazén, bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky v omezeném množství zdarma. Tenisové kurty, squash, basketbalové hřiště, plážový volejbal, fitness, sauna, prostor pro jógu a pilates, minigolf.

Pláž

velká přírodní oblázkovo-kamenitá pláž, vhodná pro rodiny s dětmi, pozvolný vstup do moře, sprchy, lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek). Klidná zátoka s průzračným mořem, ve stínu borovicového háje, cca 100 metrů.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

    pobytová taxa cca 1,3 EUR/os./den - dle sezóny. Dítě do 12 let neplatí, dítě od 12 do 18 let - 50% sleva.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Za sluncem, IČ: 42869650. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Duga Uvala

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Duga Uvala ***

Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: 100 m
Všechny zájezdy do  Hotel Duga Uvala

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 648 604
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

45. nejlepší hotel v destinaci Istrie

3/ 5 7 recenzí


Martin červenec 2019
Pobyt 5 nocí. Velký hotel s příjemnou obsluhou, velkým bazéném a krásnou pláží.... celá recenze


Nasta červenec 2019
Hotel. Nesouhlasí popisu... celá recenze


pppppp září 2018
Bavec3@seznam.cz. Do budovy zatékalo, dlažba po celý pobyt mokrá, i s omítkou ze stropu. Skládka v areálu i v lesíku u budovy. Nevídaný to pohled. V... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Depandance Duga Uvala
    Chorvatsko, Istrie, Duga Uvala

Cena
7 707 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 648 604

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 707 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
408 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
198 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
708 Kč