Depandance hotelu Srní

  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní

4/5

Depandance hotelu Srní

    Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Srní

Umístění

V horském prostředí, v centrální části Národního parku Šumava, v centru rekreačního střediska Srní. Hotel s depandancí jsou od sebe vzdáleny 200 m.

Hotel

Restaurace, společenský sál, stolní tenis, internet, garáže, sportovní hala nabízí umělý povrch s lajnováním na různé sporty (badminton, volejbal, tenis, futsal, florbal, basketbal) a lezeckou stěnu. Dále je v přidružených prostorách M-squash (ricochet), fitness s kardiozónou, multi-sportovní simulátor VISUAL SPORTS (golf, fotbal, hokej, baseball, americký fotbal, ragby, basketbal, kriket, pro děti vybíjenou příšerek a pouťovou střelnici s míčkem), a laserovou střelnici.
K dispozici je výtah.
Hosté ubytovaní v dependanci mohou využívat hotelových služeb hotelu Srní vzdáleném 200m od depandance (bazén, pára, sauna – v ceně, ostatní za úhradu na místě), dětský koutek, WiFi zdarma, půjčovna a úschovna kol.

Pokoje

Nově rekonstruované dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, některé mají balkon. Přistýlka je rozkládací křeslo nebo pohovka. Na pokojích vlastní příslušenství, rádio, SAT/TV, telefon.

Stravování

Polopenze - snídaně i večeře jsou bufetovým způsobem. V případě malé obsazenosti se hosté stravují v hotelu Srní.
V ceně vánočního pobytu je gala menu, winter bar, přípitek a dáreček. V ceně silvestrovského pobytu je program, gala bufet, půlnoční bufet, winter bar, přípitek, dáreček.

Rekreace

Koupání - 25 m dlouhý - plavecký bazén v hotelu Srní

Nabídka programu

POBYTY PRO SENIORY OD 55 LET
+ doprovodná osoba nebo vnoučata
Ve vybraných termínech cenově zvýhodněné pobyty s polopenzí od neděle do pátku (možnost prodloužení za zvýhodněné ceny). Během pobytu zdarma bazén v hotelu Srní, zvýhodněný poplatek za psa.

Lyžařské vleky

Běžky – v okolí jsou upravované běžecké tratě
Sjezd – Ski areálu v Kašperských Horách nebo na Kvildě - cca 14 km

Varování

Hlavní budova je z důvodu rekonstrukce uzavřena od 18.10.-31.01.2021

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Informace

  • Parkování - u hotelu za poplatek Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místě Dětská cena - platí pro děti od 2 do 15 let. Děti do 15 let na přistýlce mají ubytování včetně stravy (dle doprovodu) zdarma. Děti do 2 let bez nároku na služby zdarma. ZDARMA bazén, sauna/pára, stolní tenis, dětská herna, zapůjčení trekingových holí, koll, běžeckých lyží v hotelu Srní 20% sleva na celé sportoviště - lezecká stěna, sportovní hala, M-SQUASH, visual sporty a laserová střelnice

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Šumava
  • Místo dle CK: Srní

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 597 805
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Plzeňský kraj

4/ 5 10 recenzí


Kateřina leden 2020
Pobyt v Srní. Dovolená v hotelu se nám moc líbila. Jídlo bylo luxusní. Personál moc milý a ochotný. Opravdu spokojenost. ... celá recenze


Jana červenec 2019
Velmi spokojeni. Ubytování zcela splnilo naše očekávání, služby odpovídaly ceně, snídaně výborné, velký výběr, měli jsme pokoj s balkonem a výhlede... celá recenze


Pavel srpen 2017
Hotel Srní. Spokojenost s pobytem, hotel splnil očekávání. Lokalita vhodná pro turistiku po okolí.... celá recenze

Nezávazná objednávka

Depandance hotelu Srní
    Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní

Cena
3 888 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 597 805

Zájezd

dospělá osoba
2
3 888 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč