Depandance Jadran

  Chorvatsko, Istrie, Umag, Umag

4/5

Depandance Jadran

    Chorvatsko, Istrie, Umag, Umag
Číslo zájezdu: 2 289 877
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

- výborná cena - ideální pro nenáročné klienty - slevy pro děti

Obecný popis

depandance Jadran nabízí cenově výhodné 2* ubytování pro nenáročné klienty.

Poloha

depandance Jadran je vedlejší budovou hotelu Guest House Adriatic Plava Laguna, v rekreační části Punta nedaleko centra Umagu.

Vybavení

hosté využívají vybavení hotelu Adriatic - recepce, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, konferenční místnost, kadeřnický salón, trezor na recepci za poplatek

Ubytování

2BPD - 2+0 B - 2lůžkový pokoj se sprchou a WC, balkon. Velmi jednoduché ubytování se starším nábytkem.

Stravování

snídaně nebo polopenze formou bufetu je podávaná v hotelové restauraci Adriatic.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, zdarma
- domácí zvíře: není povoleno
- parkování: v blízkosti hotelu, za poplatek 1 EUR/auto/den

Sport a zábava

v blízkosti areálu se nachází tenisové hřiště se školou tenisu za poplatek, vodní sporty, potápění, beach volejbal, půjčovna kol. Dětské animace probíhají na hotelu Sol (v hlavní sezóně).

Pláž

přírodní, betonové plata. Vstup přímo do hloubky, pouze místy mělčina.
Vzdálenost od pláže cca 100 m.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

  • pobytová taxa zahrnuta v ceně.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Umag

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Depandance Jadran Plava Laguna **
Typ pláže: kamenitá, molo
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Depandance Jadran Plava Laguna

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 289 877
dnes 10–17 h

Hodnocení

4/ 5 9 recenzí


Helena červen 2019
Depandance Jadran. Ubytování pro nenáročné turisty, ale jinak super. Byli jsme tam již po páté a příští rok se chystáme znovu. Pláž před hotelem, mož... celá recenze


Dana srpen 2018
Depandance Jadran. Celkový dojem z pobytu dobrý, ubytovací zařízení by potřebovalo dost rozsáhlou rekonstrukci. Nejsme náročné, vzaly jsme si z pobyt... celá recenze


Heda červenec 2018
Jadran. Co jsme očekávali, toho se nám dostalo.... celá recenze

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Depandance Jadran
    Chorvatsko, Istrie, Umag, Umag

Cena
7 973 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 289 877

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 973 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
0
3 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč