Des Pommiers (SGY406)

  Francie, Normandie, Saint Germain-sur-Ay

Des Pommiers (SGY406)

    Francie, Normandie, Saint Germain-sur-Ay
Původní cena
1 992 Kč/os

Cena od
1 882 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 171
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Des Pommiers (SGY406)', 5-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Účelně zařízeno: obývací pokoj s otevřeným krbem pouze pro dekoraci, TV, rádiem, CD přehrávačem a DVD přehrávačem. Kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním stolem. Koupelna s vanou a sprchou, oddělené WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj se střešním oknem s 1x francouzským lůžkem. 1x zkosený pokoj se střešním oknem s 2x lůžkem. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem a odděleným WC. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem a koupelnou se sprchou a WC. Elektrické topení. Parketová podlaha. Terasa. Zahradní nábytek, gril (přenosný), lehátka (4x), odkládací místnost. K dispozici: pračka, sušička, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Dům 'Des Pommiers'. V osadě 1.5 km od centra Saint German-sur-Ay, 6 km od centra Lessay, 1.5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený), louka, ovocná zahrada, parkovací místo (3 x) na pozemku. Obchod 1.5 km, supermarket 6 km, park 2.6 km. Golfové hřiště (18 jamek) 25 km.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Závěrečný úklid
 • Poplatek z pobytu
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Elektřina

Základní cena nezahrnuje

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 8.0 EUR za osobu
 • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
 • Elektřina - 0.18 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Pes (povolen max. 1) - 10.0 EUR
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 4.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Normandie
 • Místo dle CK: Saint Germain-sur-Ay

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 171
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Des Pommiers (SGY406)
    Francie, Normandie, Saint Germain-sur-Ay

Původní cena
1 992 Kč/os

Cena od
1 882 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 171

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
15 050 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč