Dimora degli Ulivi

  Itálie, Sicílie, Trabia

Dimora degli Ulivi

    Itálie, Sicílie, Trabia
Původní cena
1 761 Kč/os

Cena od
1 664 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 953
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojová vila 80 m2. Komfortně a útulně zařízeno: obývací pokoj s TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, bidetem a WC a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Kuchyně (4-plotýnkový vařič, toustovač, varná konvice, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna s vanou, sprchou, bidetem a WC. Klimatizace, horkovzdušné topení. Terasa 12 m2, krytá. Gril, lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo.

Popis

Vila 'Dimora degli Ulivi', obklopena stromy. 8 km od centra Trabia, 4.5 km od centra San Nicola l'Arena, klidná, slunná poloha, 4 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený), stromy, přírodní zahrada, ovocná zahrada, nezapuštěný bazén (4 x 8 m velký, 120 cm hluboký, 01.04.-31.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení (15 m2), zahradní nábytek, gril. K domu vede cesta se schody (5 schodů). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 4.5 km, restaurace 250 m, železniční stanice 'San Nicola l'Arena' 4.5 km, písečná pláž 'Vetrana' 4.5 km. Zajímavosti v okolí: Caccamo 22 km, Bagheria (Museo Guttuso e Ville) 17 km, Palermo 30 km, Cefalu 44 km, Castelbuono 67 km, Santo Stefano di Camastra 76 km. Upozornění: auto doporučeno. Majitel neakceptuje skupiny mládeže. Kohoutková voda není pitná. Koupací čepice povinná.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce - 300.0 EUR paušál
  • Náklady na energii - 0.3 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 2 sada na každé lůžko - 15.0 EUR za osobu
  • Přistýlka - 10.0 EUR za den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Sicílie
  • Místo dle CK: Trabia

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 953
dnes 8–17 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Dimora degli Ulivi
    Itálie, Sicílie, Trabia

Původní cena
1 761 Kč/os

Cena od
1 664 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 953

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
6 652,34 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
348 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč