Disneyland, Eiffelova věž a Aquarium de Paris

  Francie, Paříž a okolí, Paříž, Temple

Disneyland, Eiffelova věž a Aquarium de Paris

    Francie, Paříž a okolí, Paříž, Temple
Přehled

4denní zájezd s denním přejezdem

1. den

Odjezd v ranních hodinách. Denní přejezd na hotel. Nocleh.

2. den

Snídaně. Průjezd Paříží do oblasti Trocadera a Eiffelovy věže. Dopolední možnost individuální návštěvy Eiffelovy věže. Vstupenky si můžete zakoupit na místě nebo prostřednictvím webových stránek Eiffelovy věže. Odpoledne možnost návštěvy zrekonstruovaného pařížského akvária, které se nalézá v bývalém podzemním lomu pod kopce Chaillot v těsné blízkosti Seiny a Eiffelovy věže. Akvárium bylo zřízeno v roce 1867 pro světovou výstavu a bylo v průběhu let několikrát zrekonstruováno a znovu otevřeno po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2006. Podzemní akvárium má plochu 3500 m2 a obsahuje 500 druhů ryb a bezobratlých živočichů a zhruba 9000 druhů rostlin. Polynéské akvárium obsahuje 600 korálů. Ve velkém bazénu je umístěno na 30 žraloků. Nádrž má objem 3 milióny litrů vody, což z ní dělá největší umělý bazén ve Francii. Celkový objem všech 43 bazénů a akvárií činí 4 milióny litrů. Po prohlídce přejdete přes most k Eiffelovce k říčnímu přístavu na Seině a další příjemné chvilky můžete strávit při výletu lodí po Seině s neobvyklým pohledem na známé památky. Po výletu lodí budete pokračovat okružní jízdou Paříží směr na ubytování. Nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní pobyt v zábavním parku Disneyland ® u Paříže. V případě zájmu je také možný pobyt v sousedním parku Walt Disney Studios ®. Vezměte svou rodinu s dětmi na kouzelnou dovolenou do Disneylandu Paris, kde uvidíte, jak se jejich oči rozzáří při pohledu na úchvatný zámek Šípkové Růženky. Užijte si zde spoustu napínavých atrakcí, zábavu pro nejmenší, oslnivé průvody a ohromující show. Seznámíte se svými oblíbenými Disney postavami, včetně samotného hlavního hrdiny myšáka Mickeyho a jeho kamarádů Minnie, Donalda a Daisy. V parku Vás čeká neskutečné množství krásných zážitků, které prožijete se svými malými společníky. Z Fantasylandu ® do Discoverylandu ®, Frontierlandru ®, Adventurelandu ® a Main Street, USA ®, nechte se přenést do světa kouzel a probuďte svou představivost. Pro velké vzrušení se vydejte do Star Wars Hyperspace Mountain na úžasnou jízdu, která Vás vynese na okraj vesmíru, nebo prozkoumejte důl na palubě bláznivého vlaku s dramatickými propady a ostrými zatáčkami na Big Thunder Mountain. Celá rodina se může stát vesmírným strážcem a pomáhat rakeťákovi Buzzovi zachránit svět hraček pomocí vaší laserové zbraně (Buzz Lightyear Laser Blast). Ti nejmenší si určitě užijí fantastický let do Země Nezemě s Lost Boys na letu Petera Pana. Můžete se jít bát do Domu hrůzy nebo se postavit hněvu bohů na důlním voze projíždějícím vysokou rychlostí mezi ruinami starověkých chrámů (Indiana Jones and The Temple of Peril). Každý si jistě vybere s více jak 50 různých atrakcí. S příchodem noci se připravte na úžas, protože díky nejmodernější technologii se promění hrad Šípkové Růženky v srdci parku Disneyland na obří kouzelné plátno, na kterém ožívají ty nejkrásnější Disneyho příběhy. Mickey Mouse, nejslavnější myš na světě, bude po ruce, aby vás provedla programem. V době zavírání parku na vás bude Mickey čekat v pohádkovém zámku parku Disneyland na představení Disney Illuminations. Světelné efekty, tančící vodní fontány, pyrotechnika a mnoho speciálních efektů vás přenese do světa Disney filmů, které ožívají díky moderním zobrazovacím metodám. Po závěrečném ohňostroji odjezd do ČR.

4. den

Návrat po poledni.

Poznámka

1denní vstupenka do 1 z parků Disneyland nebo Walt Disney Studio nad 12 let: 2100 Kč. 1denní vstupenka do 1 z parků Disneyland nebo Walt Disney Studio 3-11,99 let: 1900 Kč. 1denní vstupenka do 2 parků Disneyland a Walt Disney Studio nad 12 let: 3100 Kč. 1denní vstupenka do 2 parků Disneyland a Walt Disney Studio 3-11,99 let: 2900 Kč. 1denní vstupenka do 2 parků Disneyland a Walt Disney Studio platí pro neomezené přecházení mezi oběma parky. Vstupenka do akvária nad 13 let: 670 Kč Vstupenka do akvária do 12,99 let: 490 Kč Výlet lodí po Seině: 400 Kč

Minimální výměna na vstupy

Eiffelova věž 12-30 EUR.

Základní cena zahrnuje

2 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu autobusem, průvodce.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění, vstupy a výlet lodí po Seině.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Paříž, Temple

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 610 874
dnes 8–20 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Francie - více informací