DJERBA RESORT

  Tunisko, Djerba

DJERBA RESORT

    Tunisko, Djerba
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v zahradě v centrální části turistické zóny, nedaleko hotelu jsou obchody, bary a restaurace. Letiště je vzdáleno 26 km.

Vybavení

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, restaurace á la carte, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna, diskotéka, konferenční sál, obchody, čistírna, kadeřnictví, kosmetický salón, WiFi připojení zdarma.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, fén, TV se satelitním příjmem, telefon, sejf za poplatek, balkón nebo terasa. Možnost až dvou přistýlek.

Pláž

Hotel je vzdálen 400 metrů od písečné pláže, možnost využít dopravu hotelovým vláčkem. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Sport

Velký venkovní bazén, krytý bazén, sauna, turecké lázně, masáže, fitness centrum, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, lukostřelba, petanque, volejbal, animační programy, vodní sporty na pláži, billiard, plážový volejbal.

Stravování

All inclusive, které zahrnuje: - snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby- pozdní snídaně- 12:30 - 15:00 občerstvení- 15:00 - 17:00 odpolední káva, čaj, zákusky- 1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte (po předchozí rezervaci)- 10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

Děti

Bazén se skluzavkou, miniklub, hřiště, animační programy.

Poznámka

Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • stravování formou all inclusive
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Pobytovou taxu 3 TND / den
  • max. 21 TND (platí se na recepci hotelu).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Djerba
  • Místo dle CK: Djerba

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 853 980
dnes 8–18 h

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

DJERBA RESORT
    Tunisko, Djerba

Cena
17 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 853 980

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
825 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
638 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 11 dní
0
990 Kč