Termín:
24. 2. – 24. 2. 2018
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
480
(19 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

1-dňový autokarový zájazd

Doprava

Autokar.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

Program 1. deň

Odchod z Bratislavy cca o 08:00 hod. do Viedne. Atraktívna ponuka kultúrnych podujatí, nádherná architektúra a viedenský zmysel pre pohodu sú dôvodom, prečo svet Viedeň vyhľadáva. Symbolom Viedne je gotický Svätoštefanský dóm v centre. Viedeň však môže byť pyšná i na uchovanie ďalšej vzácnosti: pre veľkomesto netypickým počtom zelených plôch a prímestských rekreačných oblastí, akými sú Viedenský les či zelený 'mestský' ostrov Donauinsel.

Po okružnej autokarovej prehliadke historického centra Viedne a krátkeho individuálneho voľna sa presunieme do

záhrad v mestskej časti Hirschstetten na medzinárodnú výstavu orchideí, kde sa necháme omámiť vôňou exotických kvetín. Výstava orchideí patrí čo do veľkosti tak i počtom vystavovateľov z Európy, Ázie a Latinskej Ameriky k najväčším v Európe. Vzácne kvety, exotické odrody orchideí, ktoré v bežných kvetinárstvach nezoženiete si tu môžete aj kúpiť. Dokonca s veľkými špecializovanými záhradníckymi firmami sa môžete poradiť o ich pestovaní. Odchod z výstaviska o 17:00 hod. Návrat do Bratislavy vo večerných hodinách (cca o 19:00 hod.).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Vstupy, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Viedeň
Informace o slevách

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour


Dni orchideí

Číslo zájezdu: 911 059
Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Vídeň

Všechny termíny a možnosti (1)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
So 24.2 – So 24.2.2018
bez ubytování
1 den
bez stravy
19 EUR