Termín:
2. 6. – 2. 6. 2018
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
481
(19 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Cisterciánsky kláštor Heiligenkreuz, rozkvitnutý Baden s honosnými pamiatkami, presun do rozária v Doblhofparku s 200-ročnou tradíciou šľachtenia a pestovania ruží.

Úvod

1-dňový autokarový zájazd

Doprava

Autokar.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

Program 1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 08:00 hod.) do cisterciánskeho kláštora Heiligenkreuz . Po prehliadke s odborným výkladom odchod do 14 km vzdialeného Badenu , ktorý v júni rozkvitá do krásy. Po príchode pešia prehliadka mesta: kúpeľný park, Congress-Casino, Mestské divadlo, Múzeum Arnulfa Rainera, Beethovenov dom, Múzeum hračiek, Rímske kúpele, Múzeum Františka Jozefa, Rollettmuseum - najstaršie múzeum Dolného Rakúska, kde sa návštevník dozvie históriu mesta od čias Rimanov až po 20. storočie a iné. Honosné vily, paláce, meštianske domy sú dielom veľkých architektov éry biedermeier, historizmu a secesie. Po skončení prehliadky presun do rozária v Doblhofparku s 200 ročnou tradíciou šľachtenia a pestovania ruží - 30 000 kríkov a 860 druhov na rozlohe 75 000 m2 poteší všetky zmysly vôňami, pôvabom a symfóniou farieb. V rámci individuálneho voľna si môžeme vypočuť koncert a pre záujemcov o wellness bude dostatok času aj na návštevu cisárskych kúpeľov. V podvečerných hodinách návrat na Slovensko s príchodom do Bratislavy okolo 21:00 hod.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Vstupy, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Baden
Informace o slevách

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour


Dni ruží v Badene

Číslo zájezdu: 903 820
Rakousko, Dolní Rakousko, Rakouské termály, Baden

Všechny termíny a možnosti (1)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
So 2.6 – So 2.6.2018
bez ubytování
1 den
bez stravy
19 EUR