Do Paříže v pohodě

  Francie, Alsasko, Grand Est, Paříž a okolí, Paříž, Štrasburk, Versailles

Do Paříže v pohodě

    Francie, Alsasko, Grand Est, Paříž a okolí, Paříž, Štrasburk, Versailles
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: Odjezd z Brna v brzkých ranních hodinách, přes Prahu do Německa... Zastávka v nejnavštěvovanějším městě Německa - Heidelbergu - pěší prohlídka města - zámek, náměstí s krásnou kašnou, slavný kostel svatého Ducha..., volno, dojezd do Francie v podvečerních hodinách na ubytování v oblasti Metz, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani odjezd do Paříže, po příjezdu okružní jízda Paříží kombinovaná s pěšími prohlídkami…Louvre, náměstí Svornosti, Madelaine, Opera, Elysejská pole, Vítězný oblouk, Trocadéro… Odjezd na ubytování, volno, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani odjezd do Versailles, individuální prohlídka zámku, zahrad. Odpoledne La Défense – prohlídka moderní čtvrti, volno. Odjezd na Montmartre - Sacré Coeur, náměstí malířů apod…, volno, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani Latinská čtvrť – Sorbonna, Pantheon, Luxemburské zahrady, Invalidovna, volno…fakultativně návštěva vyhlídkové terasy Montparnasse. V podvečerních hodinách fakultativně výlet lodí po Seině, návrat na hotel, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd k Eiffelově věži, volno k individuálním prohlídkám. Odjezd z Paříže do oblasti Strasbourgu, ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Po snídani Strasbourg – prohlídka historického jádra města včetně panoramatické projížďky lodí po kanálech, volno. Dle možnosti zastávka u budovy Evropského parlamentu. V poledních hodinách odjezd do ČR, dojezd do Prahy v podvečerních hodinách.

Informace

Minimální počet pro realizaci je 30 osob.
Změna programu vyhrazena.
Cena nezahrnuje:

 • vstupy do památkových objektů
 • přepravu MHD
Výhody nabídky

- pohodový program bez nočních přejezdů
- prohlídka německého Heidelbergu
- výborná cena

Základní cena zahrnuje

 • dopravu autokarem
 • 5 noclehů v hotelech **/*** dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a kontinentální snídaní
 • služby průvodce
 • panoramatická plavba lodí ve Strasbourgu
 • pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné služby

 • výlet lodí po Seině 390,- Kč (cena na místě cca 15 EUR)
 • návštěva Montparnassu 390,- Kč (cena na místě cca 18 EUR)
 • 5 večeří 2.990,- Kč
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.790,- Kč
 • příplatek za přední místa v autokaru (řady 2 - 4) 250,- Kč

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Paříž, Strasbourg, Versailles

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 727 946
dnes 7.30–18 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Do Paříže v pohodě
    Francie, Alsasko, Grand Est, Paříž a okolí, Paříž, Štrasburk, Versailles

Cena
8 729 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 727 946

Zájezd

dospělá osoba
2
8 729 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Evropa Light - za osobu
2
300 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa Complex - za osobu
0
590 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa Complex Plus - za osobu
0
990 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Evropa - za osobu
0
290 Kč