Termín:
22. 7. – 29. 7. 2018
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
6
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Upozornění:

Vstupenky na sumo nelze 100% zaručit, zvlášť pro přihlášené po 21.5. Nepodaří-li se lístky zajistit, snížíme o ně klientovi cenu zájezdu. Pořadí dnů a navštívených míst se může měnit podle toho, na který den se podaří lístky na sumo zajistit.

Délka tras:

letadlem 20 000 km, vlaky, busy a lodí 3600 km, pěšky 8x 4-8 km (volitelně) - vše pro 996 Počasí: vzduch 28-34 °C, voda 25-27 °C Nástupní místo: Praha

Program
1. až 3 den

Praha - Tokio. Kamakura. Let do Tokia. Středověká metropole země Kamakura: Velký Buddha, chrám Hasedera bohyně Kannon, oblíbené pláže Pacifiku. Metropole Tokio: Vstupní most Nidžúbaši do císařského paláce, mrakodrapy v Šindžuku, vyhlídka na Tokio z Metropolitní radnice (243 m), blyštivá čtvrť barů, jídelen, divadel a „červených luceren“ Kabuki- čó, popř. „elektrické město“ Akihabara aj.

4. až 5 den

Tokio - Fudžisan - Kawagučiko. Autobusem z Tokia do Kawagučiko a dále na 5. stanici (2305 m). Pěšky na 7. stanici (cca 2 hod., 2700 m), nocleh na horské chatě. Noční výstup na nejvyšší horu Japonska - Fudžisan (cca 5-6 hod.). Ranní pobyt na vrcholu (3776 m) s možností obejít kráter. Sestup na 5. stanici (cca 4 hod.) a návrat do Kawagučiko. Odpočinek, pro odvážné možnost výletu do zábavního parku Fudži-Q Highland s projížďkou na Takabiše, nejstrmější horské dráze na světě (v provozu od 2011).

6. den

N.P. Fudži-Hakone-Izu - Tokio. Přejezd do lázní Hakone. Jízda zubačkou a lanovkami na geotermální pole Ówakudani (za příznivé vulkanické situace) s bublajícím bahnem, fumaroly, sirnými jezírky a černými vajíčky v něm vařenými. Plavba lodí po jezeře Aši s úchvatnými výhledy (bude-li přát počasí) na majestátní Fudži. Stará celnice a cedry na historické cestě Tókaidó mezi Edem (Tokiem) a Kjótem. Návrat do Tokia.

7. až 8 den

Tokio - Praha. Den v Tokiu s prohlídkou města: Asakusa - chrám Sensódži, Nebeský strom - nejvyšší věž a druhá nejvyšší stavba světa - (634 m) z r. 2012 aj. Možnost účasti na večerním ohňostroji nad řekou Sumidou - nejstarším (již od r. 1733) a jednom z největších a nejsledovanějších (1 mil. diváků) ohňostrojů na světě. Odlet domů.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Doprava. Zubačka, lanovka a výletní loď po jezeře Aši (N.P. Hakone- Fudži). Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, po trase vlaky (včetně vysokorychlostních expresů šinkansen), autobusy a MHD. Ubytování: tzv. business hotely (cca 2-3*) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací - evropský styl, ryokan - japonský styl se spaním na zemi (1x, popř. hotel), horská chata s hromadným spaním na palandách (1x). 1-lůžkový pokoj za příplatek 4100 Kč. Na horské chatě (1x) není možný, v ryokanech nelze zaručit. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně (na japonský způsob).

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Nomád, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Fudžisan, Kawagučiko, Tokio

DO SRDCE JAPONSKA NA FESTIVALY,SUMO A NA FUDŽI - TOKIO A OKOLÍ S VÝSTUPEM NA FUDŽI

Číslo zájezdu: 890788
Japonsko, Honšú, Tokio

Všechny termíny a možnosti (1)