Domaine de St. Endréol (LMO174)

  Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, La Motte en Provence

Domaine de St. Endréol (LMO174)

    Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, La Motte en Provence
Původní cena
4 264 Kč/os

Cena od
4 027 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 378
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Domaine de St. Endréol (LMO174)', 4-pokojový řadový dům 100 m2 na 2 podlažích. Vkusně zařízeno: 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm), klimatizací. 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm), koupelnou s vanou a WC a klimatizací. Oddělené WC. V horním patře: vstupní hala/předsíň. Obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem, jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním a DVD přehrávačem. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem, koupelnou se sprchou a klimatizací. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Oddělené WC. Plynové topení. Balkon, terasa, malá zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, trezor, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Rezervované parkovací místo.

Popis

Rekreační středisko 'Les Domaines de St. Endréol'. 150 apartmánů v rezidenci. 3 km od centra La Motte, 5.5 km od centra Le Muy, 20 km od centra Draguignan, 24 km od moře, 24 km od pláže, u golfového hřiště. Společné: pozemek 150 ha, park s trávníkem a květinami, bazén, oplocený (20 x 8 m velký, 01.05.-31.10.). Tenis (extra). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna (extra), tělocvična (extra), masáže (extra), parní lázeň (extra). V letním období je sauna v ceně pronájmu (1 použití sauny / týden). Snídaně na možná (extra). Obchod 3 km. Golfové hřiště (18 jamek) 50 m. Upozornění: rekreační zařízení je v noci hlídané. Rezidence s elektrickou bránou. Fotografie domu jsou vzorové.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Intermediate cleaning every 7 days
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základní cena nezahrnuje

  • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička - 35.0 EUR za týden
  • Kauce kreditní kartou Visa / Mastercard - 700.0 EUR paušál
  • Závěrečný úklid kuchyně
  • Poplatek z pobytu - 1.1 EUR za osobu/den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Provence-Alpes-Côte d'Azur
  • Místo dle CK: La Motte en Provence

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 378
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Domaine de St. Endréol (LMO174)
    Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, La Motte en Provence

Původní cena
4 264 Kč/os

Cena od
4 027 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 378

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
24 161 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč