DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Dubai - All Emirates

DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Dubai - All Emirates
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA: Pětihvězdičkový luxusní hotel řetězce Doubletree by Hilton se nachází na dlouhé písčité pláži ostrova Marjan Island v emirátu Ras Al Khaimah. V blízkosti hoteluse jsou dvě nákupní centra. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno 55 minut jízdy a letiště Sharjah 45 minut.

UBYTOVÁNÍ: Tento bezbariérový hotel poskytuje ubytování v několika typech pokojů, které jsou prostorné a velice vkusně vybavené. Jsou vybaveny koupelnou s vanou i sprchovým koutem, županem, pantoflem, LCD TV/SAT, vysoušečem vlasů, minibarem (za poplatek), trezorem, setem na přípravu kávy a čaje, žehličkou, vysokorychlostním internetem.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: V hotelu se nachází recepce, směnárna, obchod se suvenýry, služba praní a čištění oděvů, pokojová služba, business centrum s vybavením potřebným pro pořádání konferencí a obchodních jednání, služba hlídání dětí, dětský klub zaměřený na celodenní aktivity a 13 restaurací a barů.

SPORT A ZÁBAVA: 7 venkovních vyhřívaných bazénů, krytý bazén, plážový volejbal, badminton, biliár, šachy, šipky, stolní tenis, tenis, fitness centrum otevřené H24, vodní sporty na pláži, wellness centrum. Pro nejmenší je připraveno dětské hřiště a klub s mnoha aktivitami.

ALL INCLUSIVE PROGRAM: Snídaně (06:30 – 11:00) / oběd (12:30 – 15:30) / večeře (18:00 – 22:30) v hlavní restauraci formou bufetu, nápoje v baru v hlavní budově hotelu nebo v plážovém baru (12:00 – 24:00). All inclusive program nezahrnuje room servis a minibar.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Ras Al-Khaimah
  • Místo dle CK: Dubai - All Emirates

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 831 880
dnes 7.30–17 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND
    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah, Dubai - All Emirates

Původní cena
23 149 Kč/os

Cena
19 497 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 831 880

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
19 496,67 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
560 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
310 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
900 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
690 Kč