Termín:
7. 4. – 14. 4. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis ubytování

4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a elektrická kamna. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. E-topení, klimatizace. 2x balkon 15 m2. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Pěkný výhled na jezero a na město. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta). Vhodné pro rodiny. Do domu vede několik schodků. Lednice s odděleným mrazákem. Malá televize.

Popis

Pro sdílené užívání: 3,7 ha jezera, 30 m od domu. Majitel bydlí v jednom z domů ze skupiny domů k rekreaci, 150 m mimo. Historický rodinný dům Du Lac", rok výstavby 1900, renovovaný v roce 2006. Na kraji obce, 500 m od centra Beaune, v obytné čtvrti, 20 m od jezera, ve slepé ulici. Společné: pozemek 4'000 m2, zahrada (není oplocena) s trávníkem a stromy. V domě: odkládací místnost na kola, klimatizace. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 800 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 150 m, nádraží "Beaune" 1 km, krytý bazén 2 km, 20 m. Golfové hřiště 3 km, škola plachtění 5 km. Atrakce v blízkosti: Les caves de Bourgogne, Beaune côté plage 5 km, Lac de Montagny 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

  • Klimatizace dle spotřeby
  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR za osobu
  • Vratná kauce v hotovosti - 250.0 EUR paušál
  • Topení dle spotřeby
  • Rekreační poplatek - 0.75 EUR za osobu/den
  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 5.0 EUR za osobu

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Burgundsko
  • Místo dle CK: Beaune

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.


Du Lac **

Číslo zájezdu: 958921
Francie, Burgundsko, Burgundsko-Franche-Comté, Beaune, Côte de Beaune