Termín:
22. 10. – 31. 10. 2017
Počet dní:
10 (ne – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis hotelu

Tento unikátní resort se rozkládá v poklidném 14,5 hektarů rozlehlém prostředí plném tropických stromů a exotických květin. Toto, blízkost pláži a přátelské a pohostinné služby činí z resortu Duangjitt oblíbenou volbu jak pro páry, tak pro celé rodiny.

Zábava

Vodní sporty, plážové aktivity, tři bazény, fitness centrum, možnost zorganizování výletů po okolí, rozsáhlé lázně Wimarn nabízející thajské masáže, uvolňující či ozdravné procedury a zábaly, salón krásy, kadeřníka, manikúru, pedikúru, sauny, jacuzzi.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Písčitá pět minut chůze od hotelu.

Poloha

Toto letovisko leží na pláži Patong na thajském ostrově Phuket. Je vzdálené 45 minut od phuketského mezinárodního letiště a 25 minut od města Phuketu.

Vybavení

Pro uspokojení potřeb hostů jsou připraveny dvě restaurace servírující asijskou, thajskou či mezinárodní kuchyni, jakož i čerstvě ulovené dary moře, několik barů (ten ve vstupním foyer každý večer nabízí živou hudbu), směnárna, pošta, konferenční místnost, obchod se suvenýry, prádelna či půjčovna aut.

Ubytování

Pro hosty jsou připraveny více než čtyři stovky pokojů, apartmánů či bungalovů různých typů a velikostí (od 35 m2), s výhledem do zahrady či na bazén. Všechny jsou vkusně zařízeny a vybaveny nastavitelnou klimatizací, televizí se satelitním příjmem, telefonem, kávovarem, sejfem, bezdrátovým přístupem k internetu, koupelnou s fénem a balkonem.

Naše mínění

V krásném prostředí položený resort, který uspokojí jak ty, jež touží po klidu, tak náročnější zákazníky.

Pro děti

Služba hlídání dětí.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • ubytování se snídaní na uvedený počet nocí (superior room)
 • letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
 • letištní a palivové taxy
 • asistenci místního zástupce
 • privátní transfer z/na letiště (vůz s řidičem)
 • silvestrovská galavečeře 31.12.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Air Marine Travel, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Phuket
 • Místo dle CK: Phuket

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Duangjitt Resort & Spa ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.


Duangjitt Resort ***

Číslo zájezdu: 731827
Thajsko, Andamanské moře, Patong Beach