Dubaj - to nejlepší pro děti

  Spojené arabské emiráty, Dubaj

Dubaj - to nejlepší pro děti

    Spojené arabské emiráty, Dubaj
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: Odlet v poledních hodinách z Prahy, přílet ve večerních hodinách do Dubaje, největšího města Spojených arabských emirátů – město rekordů, nakupování, dlouhých písečných pláží, moderních mrakodrapů a spoustou zábavy. Transfer na hotel, ubytování, nocleh.
2. den: Po snídani celodenní výlet městem – palmový ostrov Jumeirah s luxusním hotelem Atlantis the Palm, nejluxusnější část města Dubai Marina ležící v umělém zálivu, největší nákupní centrum na světě Dubai Mall, Dubai Fountain s největším systémem tančících fontán na světě, návštěv nejvyšší budovy světa Burj Khalifa s výškou 828 metrů. Volno nebo individuální návštěv dubajského akvária a podmořského světa. Návrat na hotel, nocleh.
3. den: Po snídani celodenní volno nebo fakultativní výlet do zábavního parku Dubai Parks and Resort. Park se skládá ze tří tematických parků z oblíbených dětských filmů – Legoland, Bollywood a Motiongate (např. Madagaskar, Jak vycvičit draka, Šmoulové, Hotel Transylvánie, Shrek …) a vodního parku Legoland. Návrat na hotel, nocleh.
4. den: Po snídani individuální volno např. k nákupům nebo odpočinku na plážích, transfer na letiště. V odpoledních hodinách odlet do Prahy, přílet ve večerních hodinách.

Informace

Minimální počet účastníků pro realizaci je 10 osob.
Změna programu vyhrazena.
CENA NEZAHRNUJE:

 • místní pobytovou taxu (cca 15 dirhamů/pokoj/noc)
 • přepravu MHD
 • vstupy které nejsou v cena zahrnuje
  FAKULTATIVNÍ SLUŽBY:
 • výlet a vstupenku do 1 zábavního parku 2.990,- Kč
 • výlet a vstupenku do 2 zábavních parků 2.990,- Kč
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990,- Kč
  Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.
  ORIENTAČNÍ CENY (V AED*) :
  metro od 4 AED (cena se zvyšuje dle zóny a platnosti jízdenky)
  taxi - nástupní sazba 5 AED, každý km cca 2-3 AED *1 AED = cca 7 CZK Při návštěvě mešit a dalších svatých míst je nutno mít patřičný oblek. Pokud jej nebudete mít, bude Vám zapůjčen.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha - Dubaj / Sharjah - Praha
 • 3 noclehy v hotelu *** se snídaní
 • transfery dle programu
 • vstupenku na Burj Khalifu
 • služby česky mluvícího průvodce
 • pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dubaj
 • Místo dle CK: Dubaj

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 731 033
dnes 8–18 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Dubaj - to nejlepší pro děti
    Spojené arabské emiráty, Dubaj

Cena
18 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 731 033

Zájezd

dospělá osoba
2
18 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
664 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
496 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 4 dny
0
690 Kč