Termín:
29. 9. – 6. 10. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvodní popis

Pckód objektu: 12294
Dobře a nově vybavené apartmány situované 50 m od moře a 150 m od oblázkové pláže. Hosté mají k dispozici zahradní sprchu, zahradní gril, slunečník a lehátka. Wifi a klimatizace (zdarma). Parkování u objektu (za poplatek 3 EUR/den).

Popis objektu

Místnosti: podlaží neurčeno: ložnice (2 x samostatné lůžko), obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, kuchyňský kout, jídelní kout, terasa, výhled: na moře), koupelna (wc, sprch. kout), ložnice (1 x manželské lůžko)

Vybavení objektu

klimatizace, lednička 1, klasický TV, satelit, vaření: sporák, domácí zvíře: za poplatek (5 EUR/den), možnost kouření: ne

Exteriér

parkování U objektu (3 EUR/den)

Další vybavení

zahradní sprcha, gril zahradní, slunečník, lehátka 6x

Okolí

Moře: 50 m
Obchod: 150 m
Oblázková pláž: 150 m
Restaurace: 150 m

domácí zvíře

Za poplatek (5 EUR/den)

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za apartmán pro 6 osob a týden (So - So), spotřebu el. energie, vody, plynu, lůžkoviny, ručníky, závěrečný úklid.

Základní cena nezahrnuje

  • místní poplatek 380 Kč za osobu a týden pobytu (osoby od 12 do 18 let 190 Kč, děti do 12 let zdarma) a cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře B&K Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Jižní Dalmácie
  • Místo dle CK: Komarna
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmán Dubra ***

Typ pláže: oblázková, betonová plata
Vzdálenost od pláže: 50 m

Všechny zájezdy do Apartmán Dubra

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.