El Borj

  Tunisko, Mahdia

4/5

El Borj

    Tunisko, Mahdia
Číslo zájezdu: 2 291 553
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
El Borj

Hotel je umístěn přímo na krásné písečné pláži s neskutečně čistou vodou. Naleznete zde pohodlné pokoje se širokou nabídkou služeb a sportů. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a také páry. Mahdia je překrásné město plné různých obchodů, kaváren a tradičních bazarů v ulicích. Je to také výborné výchozí místo pro různé exkurze po nejkrásnějších městech této země. Hotel je 4 kilometry od města Mahdia a 45 kilometrů od letiště.
 

PLÁŽ

Široká, písčitá pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, matrace zdarma. Plážové osušky za depozit. Bar na pláži v rámci all inclusive

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny centrální klimatizací (dle sezony), ledničkou, koupelnou s vanou a oddělenou toaletou, fénem, telefonem, SAT / TV, trezorem, balkonem nebo terasou, možnost propojených pokojů. Na vyžádání rodinné pokoje či sousedící standardní pokoje se spojovacími dveřmi.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE –  snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, káva a zákusky, možnost využití a la carte restaurace (nutná rezervace), tématické večeře, neomezené množství vybraných místních, rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 do 24:00 hodin dle otevírací doby barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace (mezinárodní kuchyně), hlavní bar, baru u bazénu a bar na pláži, maurská kavárna, diskotéka (za poplatek), obchod se suvenýry, maurská kavárna, konferenční místnost, bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, WiFi v celém areálu hotelu, hlídaní dětí na vyžádání zdarma (ve večerních hodinách)

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, dětské hřiště, plážový volejbal, minigolf, šipky, stolní tenis, pétanque, fotbal, fitness, aquaaerobic. Za poplatek - SPA centrum, sauna, wellness, kulečník, motorizované vodní sporty, golf.

Destinace

Mahdia je cílem příjemné letecké dovolené. Nejbližší mezinárodní letiště je v Monastiru, takže na vás čeká transfer, během kterého ale uvidíte kousek severoafrické země. Přejezd z letiště trvá asi hodinu. Velkou výhodou celého tuniského pobřeží je horké počasí od června do začátku října. Málokdy prší a z hlediska počasí nic nekazí vaši dovolenou plnou vodních radovánek a slunění. 

Do starého města vás přivede mohutná brána Skifa Kahla z 10. století. Zajímavá je pevnost Bordž El Kébir, která střežila mys a přilehlé pobřeží. Velká mešita pochází z roku 916, další mešita Mustafa Hamza z roku 1772 byla obnovena ve 20. století a je ukázkou osmanské architektury. Mezi pevností a mysem Africa je velký námořní hřbitov. V roce 1997 bylo v Mahdii otevřeno muzeum.

Tipy na výlety

Železniční doprava Métro du Sahel vás sveze do sousedního Monastiru nebo až do největšího města této části pobřeží Sousse. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Mahdia je nejlepší přímořský výchozí bod k výletům do El Jemu, kde se nachází impozantní koloseum. 120 kilometrů na jih potom leží druhé největší město Tuniska Sfax. Jádro města tvoří stará medína uvnitř hradeb. Do ní se vstupuje branou Bab Diwan se třemi oblouky ze 14. století. Zajímavá jsou minimálně dvě muzea.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění a fakultativní výlety.
  • Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace).

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Tunisko, Mahdia
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

El Borj Hotel ***
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  El Borj Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 291 553
dnes 10–17 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Mahdia

4/ 5 6 recenzí


Ludmila září 2022
Ľudmila. Boli sme v hoteli el borj , boli sme spokojní s morom, plážou ale postele neboli prezlečenie museli sme pýtať nové plachty, máme h... celá recenze


bohunka září 2019
Hotel El Borj,Mahdia,Tunisko. S dovolenou v tomto hotelu jsme byli spokojení.Po příjezdu ve večerních hodinách,nás ochotný recepční odvedl na pokoj,kde na nás č... celá recenze


Edita září 2019
Nádherná dovolená, Karibik v Tunisku :). moc jsme si dovolenou užili, byli jsme v Tunisku už po osmé a z toho podruhé v Mahdii. Tento hotel super, služby v pohodě, moře te... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-el-borj-mahdia-tunisko-z2291553/1434097550/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

El Borj
    Tunisko, Mahdia

Původní cena
16 990 Kč/os

Cena
16 090 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 291 553

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 090 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
440 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
272 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč