El Mouradi Mahdia

  Tunisko, Mahdia

3/5

El Mouradi Mahdia

    Tunisko, Mahdia
Číslo zájezdu: 2 326 470
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
El Mouradi Mahdia

Příjemný resort se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží Tuniska v oblasti Mahdia. Díky pěknému areálu a zajímavému programu pro děti je ideálním pro rodinnou dovolenou, ale i pro páry. Centrum města Mahdia leží 5 kilometrů od resortu, vzdálenost na letiště Monastir 40 kilometrů.

PLÁŽ

Nádherná písčitá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky zdarma, osušky za deposit.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny klimatizací (v hlavní sezóně), telefonem, SAT / TV, ledničkou, trezorem, koupelnou s vanou / sprchou, odděleným WC, fénem, balkonem nebo terasou. Za příplatek jsou možné pokoje s výhledem na moře a junior suity.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně, odpolední svačiny, káva / čaj, palačinky, zákusky, večeře v a la carte restauraci 2 x za pobyt zdarma (rezervace nutná), rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00 – 24:00 hodin.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, bazénový bar, maurská kavárna, noční klub (nápoje za poplatek), dva venkovní bazény, vnitřní bazén, dvě vířivky u vnitřního bazénu, tenisové kurty, miniklub, WiFi připojení v areálu recepce, fitness, SPA centrum, prádelna.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy a show, lukostřelba, plážový volejbal, nemotorové vodní sporty, šlapadla, kajak, vodní pólo, fitness, lekce tance, vodní aerobik, miniklub, teen klub, karaoke, folklorní večery. Snooker, video hry, vodní motorizované sporty na pláži za poplatek.

 

 

 

Destinace

Mahdia je cílem příjemné letecké dovolené. Nejbližší mezinárodní letiště je v Monastiru, takže na vás čeká transfer, během kterého ale uvidíte kousek severoafrické země. Přejezd z letiště trvá asi hodinu. Velkou výhodou celého tuniského pobřeží je horké počasí od června do začátku října. Málokdy prší a z hlediska počasí nic nekazí vaši dovolenou plnou vodních radovánek a slunění. 

Do starého města vás přivede mohutná brána Skifa Kahla z 10. století. Zajímavá je pevnost Bordž El Kébir, která střežila mys a přilehlé pobřeží. Velká mešita pochází z roku 916, další mešita Mustafa Hamza z roku 1772 byla obnovena ve 20. století a je ukázkou osmanské architektury. Mezi pevností a mysem Africa je velký námořní hřbitov. V roce 1997 bylo v Mahdii otevřeno muzeum.

Tipy na výlety

Železniční doprava Métro du Sahel vás sveze do sousedního Monastiru nebo až do největšího města této části pobřeží Sousse. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Mahdia je nejlepší přímořský výchozí bod k výletům do El Jemu, kde se nachází impozantní koloseum. 120 kilometrů na jih potom leží druhé největší město Tuniska Sfax. Jádro města tvoří stará medína uvnitř hradeb. Do ní se vstupuje branou Bab Diwan se třemi oblouky ze 14. století. Zajímavá jsou minimálně dvě muzea.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění a fakultativní výlety.
  • Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace). COVID-19 - aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Tunisko, Mahdia
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

El Mouradi Mahdia Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  El Mouradi Mahdia Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 326 470
dnes 10–17 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Mahdia

3/ 5 22 recenzí


Radka I. říjen 2022
Už nikdy více. Pokoje hrůza nejdou zamknout,smrdí zatuchlinou,je cítit plíseň ... celá recenze


Janett září 2019
Hotel El Mouradi Mahdia *****. Jedním slovem KATASTROFA !! Hotel El Mouradi Mahdia ***** nesplňuje ani kategorií *** těch ***** si tam přidali asi jen CK které ... celá recenze


Šárka září 2019
Katastrofa. Hotel neodpovídá 5*,dala bych jednu a pak zbourat ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

El Mouradi Mahdia
    Tunisko, Mahdia

Původní cena
13 890 Kč/os

Cena
11 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 326 470

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
440 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
272 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč