EL MOURADI PALACE

  Tunisko, Port El Kantaoui

EL MOURADI PALACE

    Tunisko, Port El Kantaoui
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v turistické oblasti Port el Kantaoui, 1 km od přístavu, 8 km od města Soussa, 25 km od letiště v Monastiru a 40 od letiště Enfidha.

Vybavení

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, restaurace á la carte, maurská kavárna, barbecue na pláži, lobby bar, bar u bazénu, diskotéka, konferenční sál, čistírna, WiFi připojení.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, telefon, lednička, sejf, balkón nebo terasa. Možnost až dvou přistýlek.

Pláž

Hotel leží přímo u široké písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Sport

Venkovní bazén, krytý bazén, jacuzzi, tenisové kurty, fitness centrum, petanque, aerobic, stolní tenis, gymnastika, vodní pólo, lukostřelba, šipky, billiard, vodní sporty na pláži, animační programy a zábavní večery.

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře) formou bufetu nebo All inclusive, které zahrnuje:- snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby- 12:30 - 17:00 občerstvení v kavárně- 12:30 - 17:00 nápoje v baru na pláži (pouze v letní sezóně)- 09:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby ve vybraných restauracích a barech dle jejich otevírací doby

Děti

Venkovní bazén, miniklub pro děti ve věku 5 - 12 let, animační programy.

Poznámka

Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • stravování formou polopenze nebo All inclusive
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění proti úpadku CK.

Základní cena nezahrnuje

  • Pobytovou taxu 3 TND / osoba a noc
  • max. 21 TND (platí se na recepci hotelu).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Port El Kantaoui
  • Místo dle CK: Port El Kantaoui

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 843 657
dnes 7.30–17 h

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

EL MOURADI PALACE
    Tunisko, Port El Kantaoui

Cena
11 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 843 657

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč