EL MOURADI SKANES

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

3/5

EL MOURADI SKANES

    Tunisko, Monastir, Skanes Monastir
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v zahradě v oblasti Skanes, 8 km od města Sousse a 13 km od města Monastir. V těsné blízkosti hotelu je golfové hřiště.

Vybavení

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, americký bar, hlavní restaurace, pizzerie, bar na pláži, diskotéka, maurská kavárna, konferenční sál, obchod, internetové připojení.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar, sejf, balkón nebo terasa. Ve standardním pokoji možnost jedné přistýlky.

Pláž

Hotel leží přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Sport

Venkovní bazén s tobogánem a skluzavkami, krytý bazén, fitness centrum, pára, masáže, hydromasáže a léčebné procedury, sauna, tenisové kurty, lukostřelba, šipky, petanque, stolní tenis, minigolf, billiard, plážový volejbal, vodní sporty na pláži, animační programy a zábavní večery.

Stravování

All inclusive, které zahrnuje:- snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby- 10:00 - 11:00 pozdní snídaně- 1 x za pobyt večeře v restauraci á la carte- 14:00 - 16:00 odpolední občerstvení- 16:00 - 17:00 káva, čaj, zákusek- mátový čaj a turecká káva v maurské kavárně- 23:00 - 24:00 noční občerstvení- 09:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

Děti

Dva venkovní bazény, mini club pro děti ve věku 5 - 12 let a teenage club pro děti ve věku 13 - 17 let, animační programy.

Poznámka

Každé dítě musí mít vlastní cestovní pas. Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • stravování formou all inclusive
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Pobytovou taxu 3 TND / osoba a noc
  • max. 21 TND (platí se na recepci hotelu).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Monastir
  • Místo dle CK: Monastir

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

El Mouradi Skanes ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  El Mouradi Skanes

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 844 077
dnes zavřeno

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Monastir

3/ 5 9 recenzí


Tina červen 2019
Hotel El Moradi Skanes. Neodporucam!!Pre Europanov velmi zle podmienky!!Smrad ,spina,bitka o jedlo,plaz neskutocne spinava...A 80%Arabov tvoria klientelu.... celá recenze


Iva Pelikánová červenec 2019
Již nikdy. Hotel absolutně neodpovídá 4*, v Tunisu jsme byli na dovolené celkem 4x, vždy ve 3* hotelích a nyní jsme se těšili na lepší, ovšem... celá recenze


Petr červenec 2019
El Mouradi už nikdy více. Hotel je zaměřený na arabskou klientelu doplněnou rozežranými Rusákami.Byli jsme jediní Češi na hotelu.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

EL MOURADI SKANES
    Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

Cena
11 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 844 077

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 990 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč