ELECTRA HOLIDAY VILLAGE

  Kypr, Ayia Napa, Jižní Kypr, Ayia Napa

4/5

ELECTRA HOLIDAY VILLAGE

    Kypr, Ayia Napa, Jižní Kypr, Ayia Napa
Číslo zájezdu: 1 548 784
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotelový komplex se nachází cca 1 km od centra Ayia Napa a v okolí naleznete restaurace, obchody a velké množství zábavy. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Larnace cca 45 km.

Vybavení Hotelu

Příjemný a oblíbený hotelový resort ve stylu prázdninové vesničky se skládá z patrových vilek rozmístěných v krásné zahradě. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, restauraci, bar, snack bar, WiFi připojení zdarma, čistírnu, obchůdek se suvenýry, půjčovnu aut.

Vybavení pokoje

Pokoje s klimatizací, vlastním soc. zařízením, TV se sat.příjmem, telefonem, trezorem, kuchyňským koutem s lednicí, balkonem nebo terasou. Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky (rozkládací pohovka) nebo rodinné pokoje (apartmá s oddělenou ložnicí) s možností dvou přistýlek (2 rozkládací pohovky).

Pláž & plážový servis

Hotel se nachází cca 150 m od písečné pláže Pernera s pozvolným vstupem do moře. Další pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře (laguna) leží cca 400 m od hotelu a cca 2 km od hotelu najdete oblíbenou pláž Nissi. Slunečníky a lehátka za poplatek (7,5 Eur/den/set).

Sport & Fitness

Venkovní bazén, krytý bazén, dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, vodní park se skluzavkami a tobogány (květen-říjen), šipky, kulečník, tenisový kurt, fitness, sauna, masáže, animační programy, 1x folklórní večer.

Stravování

All inclusive.
All inclusive zahrnuje:
- snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů
- 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby
- dopolední a odpolední občerstvení (sendviče, zmrzlina)
- vodní park se skluzavkami a tobogány
- animační programy

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenku, transfery, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, zákonné pojištění CK, povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxu včetně palivového příplatku).

Základní cena nezahrnuje

Doporučené komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a připojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ReadyGo, IČ: 24715034. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Ayia Napa
  • Místo dle CK: Ayia Napa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Electra Holiday Village ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Electra Holiday Village

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 548 784
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Ayia Napa

4/ 5 1 recenzí


Michal Hocke červenec 2018
Přistup recepčního personalu. Vše v naprostém pořádku kromě jediného, priletite po celé noci a presunu do hotelu s dětmi v pul 9 ráno, čekáte bez piti do 12 h. ... celá recenze

Lokalita

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Nezávazná objednávka

ELECTRA HOLIDAY VILLAGE
    Kypr, Ayia Napa, Jižní Kypr, Ayia Napa

Původní cena
36 990 Kč/os

Cena
24 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 548 784

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
24 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč