Ensana Health Spa

Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Ensana Health Spa

  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Číslo zájezdu: 2 049 058
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel Pacifik****: secesní hotel patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně a je skvěle situován u od slavné kolonády.. Hotel má vlastní minerální pramen, vyvěrající v hotelu a který se používá na ozdravné pobyty. Ubytování: prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlek, TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi. Balkón na vyžádání. Vybavení: recepce, klimatizace, restaurace s akváriem, lobby bar, dětský koutek, parkoviště, půjčování kol, aut, bezbariérový přístup. Stravování: polopenze formou bufetu. Lázeňská péče: minerální pramen je přímo v hotelu, pitná kúra je možná v hotelové hale, terapeutická oblast poskytuje procedury – z přírodního CO2, slatinné zábaly, různé druhy masáží, sluneční světelná terapie, solárium, laserové centrum, zábaly a plynové koupele. Wellness Centrum: bazén s vodními atrakcemi, vířivkou, saunou, sanariem, tropickou sprchou, Kneippovou terapii, fitness místnost.

Hotel Hvězda****: hotel v blízkosti kolonády je spojen koridorem s dalšími lázeňskými hotely, čímž vznikl největší lázeňský resort ve střední Evropě zvaný Marienbad Health Spa Resort. má vlastní minerální pramen - Balbínův. Ubytování: dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlek, TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi. Vybavení: klimatizace, restaurace, bar, recepce, parkoviště, hotelová garáž. Stravování: polopenze formou bufetu, koutek zdravé výživy. Lázeňská péče: terapeutická oblast disponuje více než 30 léčebnými místnostmi k poskytování procedur – koupele, masáže, zábaly a plynové koupele. Aqua Wellness Centrum: největší hotelový bazén v Mariánských Lázních, vířivka, 2 sauny, parní lázeň, saunario a tepidario s čajovým koutkem a relaxační zónou, za příplatek možnost návštěvy solné jeskyně, masáže, koupele, sigoroll, kosmetické studio a další služby. Fitness: možno využít Premier Fitness Centrum v sousedním lázeňském hotelu Centrální lázně, otevřené 24 hodin denně a lze do něj projít vyhřívanou chodbou.

Hotel Centrální lázně****: leží naproti kolonádě a je spojen koridorem s dalšími lázeňskými hotely. V hotelu vyvěrá městský poklad – Mariin pramen. Ubytování: dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlek, TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi. Vybavení: restaurace, bar, recepce, parkoviště, hotelová garáž. Stravování: polopenze formou bufetu, koutek zdravé výživy. Léčebné lázně: hotel má dvě samostatné lázeňské zóny- v hotelu Centrální lázně probíhají procedury ve 24 místnostech a v Mariině křídle se nacházejí Mariiny lázně, kde najdeme velkolepé plynové jezírko a místnosti pro moderní procedury. K dispozici jsou jedinečné římské lázně s třemi bazénky, nádhernou saunovou zónou a kosmetickým salonem. Aqua Wellness Centrum: největší hotelový bazén v Mariánských Lázních, vířivka, 2 sauny, parní lázeň, saunario a tepidario s čajovým koutkem a relaxační zónou, za příplatek možnost návštěvy solné jeskyně, masáže, koupele, sigoroll, kosmetické studio a další služby. Fitness: možno využít Premier Fitness Centrum, otevřené 24 hodin denně.

Stravování

polopenze formou bufetu

Program

Základní cena zahrnuje

  • 8dní/7nocí ubytování, polopenzi, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 3x minerální koupel s přírodními CO2, 2x klasickou masáž částečnou, 2x perličková koupel, 2x oxygenoterapii, 3x dechové cvičení, 2x inhalaci Lesního pramene, 2x bioptronovou lampu, 3x parafínový zábal rukou, 2x solnou jeskyni, pitnou kúru dle doporučení lékaře, bylinný čaj během pobytu, plavání a saunování dle doporučení lékaře na základě zdravotního stavu, Wi-Fi Ensana Marienbad kartu výhod.

Základní cena nezahrnuje

  • lázeňskou taxu Kč 21/noc od 18 let – platba na místě, příplatky za balkon.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Západní Čechy, Mariánské Lázně

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 049 058
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

Ensana Health Spa
  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
17 290 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 049 058

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 290 Kč