Entalhof

  Rakousko, Tyrolsko, Wilder Kaiser / Brixental, Hopfgarten im Brixental

Entalhof

    Rakousko, Tyrolsko, Wilder Kaiser / Brixental, Hopfgarten im Brixental
Původní cena
1 630 Kč/os

Cena od
1 539 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 266
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Entalhof', 3-pokojový apartmán 75 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 6 dospělé osoby + 1 dítě. Účelně a útulně zařízeno: otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Ve 2. patře: zkosený obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, jídelním stolem, jídelním koutem a TV se satelitním vysíláním. 1x zkosený malý pokoj s 2x lůžkem. 1x zkosený pokoj s 1x lůžkem, 1x dvoulůžkem a umyvadlem. Koupelna s vanou a sprchou, oddělené WC. Topení. Balkon. Balkonový nábytek. Panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). 1 pes povolen. Pokud je v rekreačním objektu méně hostů než je maximální možný počet osob, pak nejsou k dispozici všechny bytové jednotky.

Popis

Selský dům 'Entalhof', 920 m n.m.. Ve čtvrti Penningberg 5 km od centra Hopfgarten, 22 km od centra Kitzbühel, 12 km od centra Wörgl, samostatně stojící poloha, jihovýchodní orientace. Společné: pozemek. V domě: lyžárna. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 5 km, železniční stanice 'Hopfgarten' 5 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 12 km. Golfové hřiště (27 jamek) 25 km, horská železnice 5 km, lyžařský vlek 5 km, lyžařská škola 5 km. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Náklady na energii
 • Topení
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
 • Poplatek z pobytu - 2.0 EUR za osobu/den
 • Pes - 35.0 EUR za týden

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Tyrolsko
 • Místo dle CK: Hopfgarten im Brixental

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 266
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Entalhof
    Rakousko, Tyrolsko, Wilder Kaiser / Brixental, Hopfgarten im Brixental

Původní cena
1 630 Kč/os

Cena od
1 539 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 266

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
9 231,03 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč