Euphoria Tekirova

  Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Tekirova

3/5

Euphoria Tekirova

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Tekirova
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Klidná poloha přímo u oblázkové pláže. Letiště Antalya cca 70km. Zastávka autobusu nedaleko hotelu, v intervalu cca 15-20 minut jezdí místní busy (dolmuš) do Kemeru, Camyuvy, Phaselisu nebo Anatalye (za poplatek).

Vybavení

Hlavní budova a budovy/bungalovy v zahradě. Vstupní hala s recepcí, hlavní restuarace, 5 restaurací a la carte (středomořská, turecká, mexická, orientální, rybí), několik barů. V zahradě 3 bazény, jeden z nich se skluzavkami, terasa na slunění, letátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pokoje

DRPX/DRX: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV, telefon, minibar (naplněn při příjezdu nealko nápoji, doplnění nápojů za poplatek), centrální klimatizace, trezor a balkon nebo terasa. Lokace pokojů v budovách v zahradě. DRSS: viz DRX, lokace v hlavní budově. SUS:viz DRX, ložnice a obývací část s pohovkou. JSSS: viz DRX, prostornější, v hlavní budově. FR2: viz DRX, oddělená ložnice, 55m2.

Zábava

Denní a večerní animační programy, diskotéka.

Stravování

Viz program ultra all inclusive.

Pláž

Písečnooblázková přímo u hotelu. Doporučujeme boty do vody. Bar na pláži (10.00-18.00).

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně (10.00-11.00) Odpolední pozdní oběd (12.00 - 16.00) Gozleme (turecké palačinky) (11.00 - 16.00) Kavárna (14.00 - 18.00) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (09.00-00.00, poté disco bar 00.00 - 09.00) 1x za pobyt možnost večeře v restauraci a la carte (nutná rezervace) Rybí restaurace za poplatek

Sportovní nabídka

Zdarma: 5 tenisových kurtů, turecké lázně, sauna, fitness, stolní tenis, basketbal, bezmotorové vodní sporty (s licencí), jóga, aerobik, šipoky, minigolf, lukostřelba, sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: osvětlení tenisového kurtu, motorizované vodní sporty.

Pro děti

Miniklub, dětský bazén, skluzavky, dětská postýlka zdarma.

Wellnes

K dispozici vyškolený personál zajišťující bioelektrickou impedanční analýzu těla, trenéry fitness, pilates a dalších pohybových aktivit, kteří poradí s tréninkem i jídelníčkem (za poplatek).

Pro handicapované

Hotel disponuje několika pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty.

Internet

Zdarma: WiFi připojení ve vybraných částech hotelu.

Maximální obsazenost

DRPX/DRX/DRSS: 2 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, 3 dospělí. SUS: 2 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti. JSSS: 2 dospělí. FR2: 2 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti, 5 dospělých + 1 dítě, 5 dospělých, 4 dospělí + 1 dítě, 4 dospělí, 2 dospělí + 3 děti.

Doba transferu

70 min

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Nev-dama (Fischer), IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kemer
  • Místo dle CK: Tekirova

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Euphoria Tekirova Hotel *****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Euphoria Tekirova Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 578
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

36. nejlepší hotel v destinaci Kemer

3/ 5 11 recenzí


Hanka + Pavel červen 2019
Hotel Euphoria - náš pobyt. S hotelem a jeho službami i ubytováním jsem byli naprosto spokojeni.Servis super a jídlo vynikající.Jen je tento hotel obsazen pře... celá recenze


Roman srpen 2017
Špatná volba. Ubytování celkem ušlo...dlouhé čekání na pokoj,klimatizace téměř nefunkční nastavit nejde,jídelna brzo dojde vše a hladová ruska k... celá recenze


Monika Husová září 2016
Dovolená plná rozporů. V Turecku jsme nebyli poprvé, nicméně tento hotel,respektive služby byly úplně nejhorší. Krásná pláž, dobré jídlo, ale to j... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-euphoria-tekirova-kemer-turecko-z1623578/1201348069/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Euphoria Tekirova
    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Tekirova

Cena od
14 630 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 578

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 630 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč