Termín:
23. 5. – 30. 5. 2020
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 12:00
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

CLEVER nabídka! Eva Studios & Apartments se nachází v Agia Pelagia, na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře a krásným výhledem na celý záliv Agia Pelagia s tradiční rybářskou vesnicí. V rámci této CLEVER nabídky jsou klienti ubytováni v Eva Studios & Apartments a program All inclusive využívají v hotelu Alexander House Hotel 4*, který je od ubytování vzdálen cca 240 metrů. Nejbližší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v centru letoviska, cca 450 m od hotelu. Agia Pelagia je úžasné místo pro Vaši dovolenou, nabízí kombinaci aktivní dovolené (cestování, vodní sporty, potápění…) a zároveň relaxaci a pohodu na místních plážích.

Vybavení hotelu

Eva Studios & Apartments je obklopen zahradou s rostlinami a stromy.

V případě zakoupení programu all inclusive lze využívat služby v rámci toho programu v hotelu Alexandr House 4* - hostům je k dispozici:
- vstupní hala s recepcí
- Wi-Fi a internetový koutek (za poplatek)
- společenská místnost s TV
- restaurace
- bar
- venkovní bazén s oddělenou částí pro děti
- terasa na slunění
- lehátka a slunečníky zdarma

Vybavení pokoje

Eva Studios & Apartments nabízí ubytování v těchto typech pokojů:

Dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby s dvěma samostatnými lůžky. V pokoji je kuchyň, lednička, koupelna se sprchou a balkonem.

Trojlůžkový pokoj pro 3 osoby s třema samostatnými lůžky. V pokoji je kuchyň, lednička, koupelna se sprchou a balkonem.

Rodinný pokoj pro 3 osoby. Pokoj se skládá z manželské postele a rozkládácí pohovky. V pokoji je kuchyň, lednička, koupelna se sprchou a balkonem.

Všechny pokoje hotelu Eva mají klimatizaci (za poplatek 5 eur/ den).

Stravování

Stravování je zajištěno v nedalekém hotelu Alexander House Hotel 4* formou programu All inclusive.

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (dle otevírací doby jednotlivých barů), občerstvení během dne, zmrzlina, káva, čaj a zákusek - snack bar je otevřen od 10:00 h - 18:00 h. Hotel vyžaduje společenský oděv do restaurace.

V a la carte menu je k dispozici pro klienty espresso, cappuccino stejně jako různé občerstvení.
Večerní bar nabízí všechny místní nápoje na bázi all inclusive. Bar nabízí také fantastické koktejly Caipirinha a Mojito v a la carte (za příplatek).

Čerstvá pizza denně od 10:00 do 15:00. Kuchařská show na večeřích každý den.

Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Ubytování se nachází přibližně 100 m od pláže. Lehátka a plážový servis za poplatek.

Pro děti

Dětská postýlka na vyžádání zdarma. V případě all inclusive v hotelu Alexander House 4* dětské brouzdaliště.

Sport a zábava

V hotelu Alexander House 4*- fitness, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, biliárd (za poplatek), stolní fotbal. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Ve společných prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do Eva Studios & Apartments

Služby za poplatek

Klimatizace (5 eur/den).V hotelu Alexander House (v případě all inclusive) - od června do září hotel nabízí pro své klienty za minimální poplatek nádherné krétské večery.Tří hodinový program doprovázená dalšími krétských specialitami a tradičním tancem.
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu či do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu na ubytování. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do Eva Studios & Apartments

Poznámka

CLEVER UBYTOVÁNÍ
CK svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu.
CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive.
Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů:
1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz
2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby.

Základní charakteristika

- vzdálenost mezi oběma budovami je do 300 metrů, výjimečně 500 m, ve většině případech je to cca 50 metrů.
- klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí.
- polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.

Povolená hmotnost zavazadla:

23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava Chania/Heraklion včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku. Vzdálenost od letiště Heraklion: 25km, Chania: 127km.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, IČ: 27929272, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kréta
  • Místo dle CK: Agia Pelagia

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Eva Studios & Apartments **

Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: 100 m

Všechny zájezdy do Eva Studios & Apartments

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

9 uživatelů

Pořadí

82. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Kréta

Poslední komentář

10.10.2019 | Daniel
Datum pobytu: září 2019
Celkový dojem velmi dobrý ,doporučuji.

Nejnovější recenze

5
10.10.2019 | Daniel
Datum pobytu září 2019
5/5 - Úžasné
Celkový dojem velmi dobrý ,doporučuji.
5
26.8.2019 | Marcela
Datum pobytu srpen 2019
5/5 - Úžasné
***
4
5.8.2019 | Nela
Datum pobytu červenec 2019
4/5 - Skvělé
S dovolenou jako takovou jsem byla spokojená, služby CK především pana delegáta byly více než tragické. Místní řidič, který nás vezl z letišně na ubytování nás vysadil uprostřed parkoviště ve 2 hodiny ráno a řekl, že dál nemůže protože se tam s velkým autobusem nedostane. Žádná mapa, popis cesty nic (pro někoho s internetem v mobilu to není problém, ale nevím kdyby tak vysadili moji mamku nebo babičku). U ubytování nás čekal pan domácí, tak jsme dlouho nebloudily. Druhý den byla schůzka s delegátem, která kromě informace o tom, že jsme na Krétě a budeme-li chtít půjčit auto tak máme volat jedině jemu, a on nám to za 50 Euro zajistí (běžná cena v půjčově od 30 Euro). Žádné info o tom když se Vám něco stane, nebo Vám něco ukradnou atd. Nevěděl jestli se klimatizace v hotelu nebo na apartmanech plati, kde a za kolik si vyřídit sejf, jak se dostat do Heraklionu nebo nějaké info k odjezdu. Následoval týden velmi příjemné dovolené, až do dne odjezdu. Apartmany Eva stačí vyklidit až mezi 17-18hodinou (dle dohody s panem domácím), ale pak delegát nám oznamil že v 10, a odjezd bude v 20:20 od lavičky kousek od Hotelu Alexandr tak jsme kufry musely dotlačit do hotelu, kde není jistá cesta než do kopce nebo po schodech. Když 20:30 přijel pan řidič, vůbec nechápal proč nejsme u svých ubytování, kde má psané zastávky a počty lidí které má vyzvednout. Takže celá stěhovaní akce s kuframa a vyklízení pokoje v 9: ráno bylo zbytečné jen díky neinformovanosti pana delegáta. I přes tyto nedostatky hodnotím dovolenou pozitivně, krásné moře, slunce svítilo, místní lidi super, jídlo parádní.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


Eva Studios & Apartments CLEVER

Číslo zájezdu: 1469383
Řecko, Kréta, Agia Pelagia, Kréta - Heraklion

Všechny termíny a možnosti (364)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 12:00
So 16.5 – So 23.5.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
10 790 Kč
Letecky
Praha 12:00
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
10 990 Kč
Letecky
Praha 12:00
So 16.5 – So 23.5.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
10 790 Kč
Letecky
Praha 12:00
So 23.5 – So 30.5.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
10 990 Kč
Letecky
Praha 4:55
Po 28.9 – Po 5.10.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
11 590 Kč
Letecky
Praha 4:55
Po 28.9 – Po 5.10.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 590 Kč
Letecky
Praha 12:00
So 26.9 – So 3.10.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
Letecky
Ostrava 12:20
So 26.9 – So 3.10.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
Letecky
Ostrava 12:20
So 13.6 – So 20.6.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 190 Kč
Letecky
Praha 12:00
So 26.9 – So 3.10.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
Letecky
Ostrava 12:20
So 26.9 – So 3.10.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
Letecky
Praha 19:20
Út 29.9 – Út 6.10.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 290 Kč
Letecky
Praha 19:20
Út 26.5 – Út 2.6.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 390 Kč
Letecky
Brno 5:20
Ne 27.9 – Ne 4.10.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 390 Kč
Letecky
Brno 19:15
Pá 25.9 – Pá 2.10.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 490 Kč
Letecky
Ostrava 12:20
St 23.9 – St 30.9.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 490 Kč
Letecky
Praha 19:20
Pá 29.5 – Pá 5.6.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 490 Kč
Letecky
Ostrava 12:20
St 27.5 – St 3.6.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 590 Kč
Letecky
Praha 12:00
So 13.6 – So 20.6.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 590 Kč
Letecky
Brno 19:15
Pá 18.9 – Pá 25.9.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 590 Kč
Letecky
Praha 12:00
So 16.5 – So 23.5.2020
2 lůžkový pokoj rodinný (1 ložnice), přistýlka
8 dní
all inclusive
11 624 Kč
Letecky
Praha 19:20
Út 29.9 – Út 6.10.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 290 Kč
Letecky
Ostrava 12:20
St 16.9 – St 23.9.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 690 Kč
Letecky
Brno 19:15
Pá 19.6 – Pá 26.6.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 690 Kč
Letecky
Brno 5:20
Ne 20.9 – Ne 27.9.2020
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 690 Kč