Falkensteiner Club Funimation Calabria

  Chorvatsko, Kalábrie, Acconia

4/5

Falkensteiner Club Funimation Calabria

    Chorvatsko, Kalábrie, Acconia
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Falkensteiner Club Funimation Calabria se nachází na jednou z nejhezčích pobřeží Kalábrie asi 300 od soukromé hotelové pláže a 14 km od Lamezia Therme letiště.

Ubytování

Všechny pokoje jsou plně vybaveny: sprcha/WC, terasa nebo balkon, topení, klimatizace, SAT-TV, trezor, minibar, telefon.

A: 2-3 lůžkový pokoj Deluxe 25 m2
B: 2-4 lůžkový pokoj Premiere 28 m2
C: rodinný Junior Suite pro 4 osoby 36-40 m2
D: dva propojené rodinné pokoje pro 6 osob Deluxe 2x typ A
E: dva propojené rodinné pokoje pro 6 osob  Premiere 2x typ B

Vybavení

Recepce, lobby, konferenční místnost, WIFI, lounge.

Aktivity

bazén, vodní park pro děti, odpočinkový prostor, parní lázeň, saune, posilovna, odpočinková terasa, vlastní pláž s restaurací, dětské hřiště.

Tenisové hřiště, fotbalové hřiště, minigilf, badminton, ping pong, lukostřelba, půjčovna kol. Divadlo a zábavní program na pláži.

Slevy

typ A/B/C:

dítě na 3. lůžku na pokoji s rodiči do 12 let zdarma, 12-17 let 50%

dítě na 4. lůžku na pokoji s rodiči a 3. dítětem do 3 let zdarma, 3-12 let 50%, 12-16 let 30%

typ D/E:

dítě na 3. lůžku na pokoji s rodiči do 3 let zdarma, 3-12 let 50%

dítě na 4. lůžku na pokoji s rodiči a 3. dítětem do 3 let zdarma, 3-12 let 50%

Pobyt

min. 5 nocí v termínu 05.07.-23.08.2020

Základní cena zahrnuje

ubytování za osobu s all inclusive, Ceny za osobu

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa, vedlejší aktivity hotelu nebo v okolí

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Chorvatsko
  • Místo dle CK: DALMÁCIE

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Garden Resort Calabria ****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m
Všechny zájezdy do  Garden Resort Calabria

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 468 569
dnes 12–20 h

Hodnocení

23. nejlepší hotel v destinaci Kalábrie

4/ 5 5 recenzí


Martin srpen 2014
Už Nikdy sem a nikdy s *********. jak se ze svatební cesty stala hrůza a z cestovní delegátky šmejd co okrádá lidi... celá recenze


Hana červenec 2014
Rocca Nettuno..... Skvělý hotel se všemi službami, celková úroveň dosahuje spíše 5 hvězd.... celá recenze


Jana červen 2013
Hodnocení hotelu Rocca Nettuno Garden. V tomto hotelu jsme byli již dvakrát,a to ve stejném termínu,tj. v roce 2012 19.6. odlet, v roce 2013 18.6. odlet.Prvně jsme letěl... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Falkensteiner Club Funimation Calabria
    Chorvatsko, Kalábrie, Acconia

Cena
21 560 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 468 569

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
21 560 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč