FAME HOTEL

  Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer

FAME HOTEL

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v letovisku Kemer cca 200 m od pláže. Je 40 km od centra města Antalya a 50 km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Vybavení Hotelu

Hotel má celkem 108 pokojů. K dispozcici 24 h recepce, vnitřní a venkovní restauraci, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, prádelnu, trezoyr na recepci (za poplatek), lékař na telefonu, půjčovna automobilů.

Vybavení pokoje

Pokoje s vlastním sociálním zařízením s koupelnou s vanou a WC, telefonem s přímou volbou, SAT TV, balkonem a individuálně řízenou klimatizací.

Pláž & plážový servis

Soukromá pláž je vzdálena 200 m od hotelu, lehátka, matrace i slunečníky zdarma.

Sport & Fitness

Vodní sporty na pláži za poplatek, billiard, stolní tenis, večerní disko.

Stravování

All inclusive koncep zahrnuje snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Snídaně (07.00-10.30), obědy (12.30 - 14.00), večeře (19.30 - 21.30)
občerstvení (12.30 - 16.00), alkoholické a nealkoholické nápoje v Lobby baru (10.30 - 23.00). Za poplatek dovozové alkoholick nápoje, čerstvé džusy a nápoje po 23.00.

Základní cena zahrnuje

  • Cena obsahuje:zpáteční letenku na pravidelné lince vybraných leteckých společností v optimální knihovací třídě, letištní taxu, palivovou taxu, transfery v místě pobytu z letiště do hotelu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí ve zvoleném hotelu, stravování v hotelu v uvedeném rozsahu, služby delegáta hovořícího českým jazykem, pojištění proti úpadku CK.

Základní cena nezahrnuje

  • Cena neobsahuje:cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (volitelné, lze sjednat v naší CK), fakultativní výlety, vstupy do památek, příplatky za nadstandardní služby.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Lucky Travel, IČ: 07836244. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kemer
  • Místo dle CK: Kemer

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Fame Hotel Kemer ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Fame Hotel Kemer

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 833 480
dnes 7.30–18 h

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-fame-hotel-kemer-turecko-z1833480/1257994419/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

FAME HOTEL
    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Kemer

Cena
15 060 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 833 480

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 060 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč