Family House Rosen

  Bulharsko, Lozenec

5/5

Family House Rosen

    Bulharsko, Lozenec
Popis

Rodinný penzion Family House Rosen 3* se nachází 250 m od menší písečné pláže v letovisku Lozenec (Bulharsko). Hlavní pláž, dlouhá více než 1 km, je od penzionu vzdálená 600 m a najdete zde nabídku vodních sportů i bary nabízející osvěžení v horkém dni. V okolí naleznete i další pláže rozeseté v malebných zátokách. V penzionu je hostům k dispozici venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma a posezení. Přestože Lozenec je ve srovnání s jinými letovisky klidnější, i zde je dostatek restaurací, barů a obchodů. Toto ubytování ve velmi příznivé cenové relaci doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, varná konvice, TV/SAT, Wi-Fi, koupelna a balkon nebo terasa. Dětská postýlka je na vyžádání (2,5 €/den).
Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, varná konvice, TV/SAT, Wi-Fi, koupelna a balkon nebo terasa. Dětská postýlka je na vyžádání (2,5 €/den).

Stravování

Bez stravy: vlastní strava nebo v místních restauracích.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: TRAVEL 2002, spol. s r.o., IČ 46980211.
Lokalita dle pořadatele: Lozenec, Lozenec

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rosen Family Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m
Všechny zájezdy do  Rosen Family Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 669 511
dnes 8–20 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Lozenec

5/ 5 2 recenzí

Zuzana srpen 2022
Rosen Family Hotel ***, Bulharsko, Lozenec
Rosen penzion Lozenec Bulharsko. Nedoporučuji pro rodinu s dětmi - ani staršími pokud chtějí hlasitě ,,blbnout,, v bazénu panu domácímu to bylo vidno nebylo moc př... celá recenze

kama červenec 2019
Rosen Family Hotel ***, Bulharsko, Lozenec
Rozen. Příští rok prosím o info do stejneho ubytovacího apartmánu.příště i s dětmi.Věk 11 let a 9 let. Děkuji za nformace Kamila Žoch.... celá recenze

Lokalita

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Bulharsko - více informací