Termín:
7. 3. – 21. 3. 2018
Počet dní:
15 (st – st)
Počet nocí:
14
Doprava:
letecky Mnichov 1:00
Strava:
polopenze
Původní cena:
120 104  Kč
Cena za osobu:
109 531
(4 293 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
HOUSEREEF S vrak ... Vodní ... Plážové ...

Poloha: ve Faafu atolu. Dům útes 2 betauchbaren vraky se pohybuje kolem 20 až 50 metrů od pláže. transfer hydroplánem asi 35 minut až asi 15 minut lodí.

Vybavení: 500 x 900 m velký ostrov s 125 pokoji. Otevřený lobby, bufetová restaurace, bar a la carte restaurace a bar na pláži. Suvenýrů. Wi-Fi za poplatek. Bazén s terasou a masážní salonek amStrand.

Ubytování: Superior Villas (A1-3A), asi 47 m, ve dvoulůžkových bungalovech s čaj / kávovar, lednička, klimatizace, trezor, satelitní TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se venkovní sprchou, WC, fén župany a terasa s výhledem na moře. Deluxe Villas (A1-3B), asi 67 metrů čtverečních, v samostatných bungalovech s dalším posezením, DVD přehrávačem, venkovní koupelna s vanou a terasa s výhledem na moře. Volně stojící vody vily (A1-2C), asi 90 metrů čtverečních, na chůdách v laguně s přídavným vířivkou. Rodina rodinné domy (A2-4F), asi 94 metrů čtverečních se skládá z 2 vynikající vil má spojovací dveře. Ekonomický pokoj (A2S), zhruba 56 čtverečních metrů v omezené dostupnosti (nepřejete zařízení a možné umístění).

Stravování: polopenze, plná penze (snídaně, oběd a večeře formou bufetu). All Inclusive.

All inclusive: Všechna jídla formou bufetu. Odpolední čaj / káva s občerstvením. Místní alk. a alkoholfr. Nápoje ve skle od 10.00 do 24.00 hodin. Během jídla nealkoholické nápoje a domácí víno. Minibar s nealkoholickými nápoji. 2 výlety (noční rybaření, island hopping pokud počasí dovolí) za osobu a pobyt. 10% sleva na lázeňské procedury, 20% sleva na speciálních večeří.

Sport / aktivity: Zahrnuje: plážový volejbal, fitness centrum, postaví pádlování a stolní tenis. Příplatek: rybářské výlety, kulečník, vodní lyže, kanoe, katamarán, potápění (IAC potápěčské centrum Werner Lau) a windsurfing.

Wellness: Za poplatek: Spa.

Včetně: Atraktivní doplňkové služby v určitých termínech naleznete na cenu této kapitole.

Úsporné výhoda:15% Super Ranní ptáče slevy a další cenové výhody v určitých dnech, naleznete v části ceny lze nalézt.

Cena částečné informace:

Následující informace platí pro zimní sezonu 2017/2018:
#Obligatorisch: Green Tax € 7, - za osobu a den.
# Líbánky Extra: Novomanželé obdrží 1 láhev vína a 1 ovocný koš na pokoji při příjezdu (platí až do 6 měsíců po svatbě.). #Specials: hosté, které dělají pro bůhvíkolikáté na ostrově Filitheyo dovolenou dostat einCandlelight večeři s vínem hotelu.různé potápění
balíčky a kurzy

Zubuchbar pod S 84040 D / B / C / E.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • letenku
  • letištní a bezpečnostní taxy
  • palivový poplatek
  • ubytování a stravování dle nabídky
  • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
  • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann AT, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Faafu Atol
  • Místo dle CK: Faafu Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Filitheyo Island Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
HAUSRIFF MIT WRACKS ... WASSERSPORT ... SANDSTRAND ...

Lage: Im Nord-Nilandhe-Atoll. Das Hausriff mit 2 betauchbaren Wracks befindet sich in ca. 20 bis 50 m Entfernung vom Strand. Transfer per Wasserflugzeug ca. 35 Minuten und ca. 15 Minuten mit dem Boot.

Ausstattung: Die 500 x 900 m große Insel mit 125 Zimmern. Offener Empfangsbereich, Buffetrestaurant, Bar sowie ?-la-carte-Restaurant und Bar am Strand. Souvenirshop. WLAN gegen Gebühr. Swimmingpool mit Terrasse und Massage-Lounge amStrand.

Unterbringung: Superior-Villen (A1-3A), ca. 47 qm, in Doppelbungalows mit Kaffee-/Teezubereiter, Kühlschrank, Klimaanlage, Safe, SAT-TV, CD-Player, Telefon, Bad mit Außen-Dusche, WC, Föhn, Bademänteln und Terrasse zur Meerseite. Deluxe-Villen (A1-3B), ca. 67 qm, in Einzelbungalows, zusätzlich mit Sitzecke, DVD-Player, Außen-Badezimmer mit Badewanne und Terrasse mit Meerblick. Einzeln stehende Wasser-Villen (A1-2C), ca. 90 qm, auf Stelzen in der Lagune zusätzlich mit Whirlpool. Familien-Villen (A2-4F), ca. 94 qm, bestehend aus 2 Superior-Villen mit Verbindungstür. Sparzimmer (A2S), ca. 56 qm in begrenzter Verfügbarkeit (keine Wünsche zu Ausstattung und Lage möglich).

Essen & Trinken: Halbpension, Vollpension (Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform). All Inclusive.

All Inclusive: Alle Mahlzeiten in Buffetform. Nachmittags Tee/Kaffee mit Snacks. Lokale alk. und alkoholfr. Getränke im Glas von 10.00 Uhr bis 24.00 Uhr. Zu den Mahlzeiten Softdrinks und Hauswein. Minibar mit Softdrinks. 2 Ausflüge(Nachtangeln, Inselhüpfen wetterabhängig) pro Person und Aufenthalt. 10% Ermäßigung auf Spa-Behandlungen, 20% Ermäßigung auf Special Dinners.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Beachvolleyball, Fitnessraum, Stand Up Paddling und Tischtennis. Gegen Gebühr: Angelausflüge, Billard, Jetski, Kanus, Katamaransegeln, Tauchen (IAC-Tauchbasis Werner Lau) und Windsurfen.

Wellness: Gegen Gebühr: Spa.

Inklusive: Attraktive Zusatzleistungen zu bestimmten Terminen siehe Preisteil.

Sparvorteil: Bis zu 15% Super-Frühbucherrabatt sowie weitere Preisvorteile zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Preisteilinformationen:

Folgende Informationen sind gültig für die Wintersaison 2017/2018:
#Obligatorisch: Green Tax € 7,- pro Person und Tag.
#Flitterwochen-Extra: Hochzeitsreisende erhalten 1 Flasche Wein und 1 Obstkorb auf dem Zimmer bei Ankunft (gültig bis max. 6 Monate nach der Hochzeit). #Specials: Gäste, die zum wiederholten Male auf der Insel Filitheyo Urlaub machen erhalten einCandlelight-Dinner mit Wein inklusive.Verschiedene Tauch-
pakete und -kurse

Zubuchbar unter S 84040 D/B/C/E.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

1. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Faafu Atol

Poslední komentář

1.2.2013 | Martina
Datum pobytu: leden 2013
Dovolená dle našich představ, můžeme jen doporučit. Jen co cestování je velmi zdlouhavé. Na tento ostrov letíte z Čech 6 hodin do Dubaie, za další 2 hodiny letíte do Male cca 4 hodiny, tam čekáte na spojení hydroplánu a letíte cca 40 minut a pak lodí na ostrov cca 20 minut. Zpět je cesta ještě komplikovanější, protože čekáte v Dubai 7 hodin na spoj. Celkem jsme strávili na zpáteční cestě celých 24 hodin a přijeli jsme hodně unavení. Doporučuji zjistit let z Německa. Prý to letí přímo a celkem trvá let 12 hodin.

Nejnovější recenze

5
1.2.2013 | Martina
Datum pobytu leden 2013
5/5 - Úžasné
Dovolená dle našich představ, můžeme jen doporučit. Jen co cestování je velmi zdlouhavé. Na tento ostrov letíte z Čech 6 hodin do Dubaie, za další 2 hodiny letíte do Male cca 4 hodiny, tam čekáte na spojení hydroplánu a letíte cca 40 minut a pak lodí na ostrov cca 20 minut. Zpět je cesta ještě komplikovanější, protože čekáte v Dubai 7 hodin na spoj. Celkem jsme strávili na zpáteční cestě celých 24 hodin a přijeli jsme hodně unavení. Doporučuji zjistit let z Německa. Prý to letí přímo a celkem trvá let 12 hodin.

Maledivy

Jako hrst drahokamů, roztroušených na rovníku, leží v blankytných vodách Indického oceánu a zcela odpovídají představám o tropickém ráji. Sluncem vyhřáté bělostné pláže, průzračná modř oceánu a žhavé paprsky slunce – to je ideální kombinace, která vás zve k lenošení a relaxaci na nekonečných plážích.

Maledivské souostroví měří zhruba 760 km severojižním směrem a čítá na 1190 ostrovů a ostrůvků, které se shlukují do čarokrásných korálových atolů. Z celkového počtu je jen 202 ostrovů trvale obydleno. Místní teplé vody jsou bohaté na kyslík, což vytváří ideální podmínky pro život korálů a celý podmořský ekosystém. Maledivy jsou domovem neuvěřitelných 1350 druhů korálů a ryb, a tak zajisté i vy propadnete zdejšímu úchvatnému podmořskému světu, za kterým se opakovaně vydávají i ti nejnáročnější profesionální potápěči.

Kromě šnorchlování a potápění nabízí resorty nepřebernou škálu dalších sportů a zábavy. Po aktivně prožitém dni si pak můžete v klidu užít uvolňující masáž v lázeňském centru, vychutnat si skvělou večeři od místních profesionálních kuchařů nebo se zapojit do večerní zábavy s ostatními hosty.

 

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 


Filitheyo Island Resort ****

Číslo zájezdu: 882 945
Maledivy, Faafu Atol

Všechny termíny a možnosti (99)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Vídeň 1:10
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
polopenze
3 163 EUR
Letecky
Vídeň 1:10
So 17.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
8 dní
polopenze
2 667 EUR
Letecky
Frankfurt 2:25
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
polopenze
3 103 EUR
Letecky
Salzburg 1:30
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
polopenze
3 163 EUR
LM | Po slevě 17%
Letecky
Linz 1:15
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
polopenze
3 163 EUR
Letecky
Štýrský Hradec 1:35
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
polopenze
3 163 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 1:15
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
polopenze
3 182 EUR
LM | Po slevě 17%
Letecky
Norimberk 1:30
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
polopenze
3 182 EUR
Letecky
Lipsko 0:00
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
polopenze
3 182 EUR
Letecky
Drážďany 1:45
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
polopenze
3 182 EUR
Letecky
Mnichov 1:00
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
polopenze
3 182 EUR
LM | Po slevě 17%
Letecky
Vídeň 1:10
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
plná penze
3 500 EUR
Letecky
Frankfurt 2:05
So 17.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
8 dní
polopenze
2 608 EUR
Letecky
Vídeň 1:10
So 17.3 – So 31.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
15 dní
polopenze
4 234 EUR
Letecky
Vídeň 1:10
So 17.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
8 dní
plná penze
2 904 EUR
Letecky
Linz 1:15
So 17.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
8 dní
polopenze
2 667 EUR
Letecky
Štýrský Hradec 1:35
So 17.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
8 dní
polopenze
2 667 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 1:45
So 17.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
8 dní
polopenze
2 687 EUR
LM | Po slevě 13%
Letecky
Norimberk 1:40
So 17.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
8 dní
polopenze
2 687 EUR
Letecky
Lipsko 1:25
So 17.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
8 dní
polopenze
2 687 EUR
Letecky
Mnichov 1:00
So 17.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
8 dní
polopenze
2 687 EUR
LM | Po slevě 13%
Letecky
Frankfurt 2:25
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
plná penze
3 441 EUR
Letecky
Frankfurt 2:25
St 14.3 – St 21.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
8 dní
polopenze
2 791 EUR
LM | Po slevě 8%
Letecky
Frankfurt 2:05
So 17.3 – So 31.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
15 dní
polopenze
4 174 EUR
Letecky
Salzburg 1:30
St 14.3 – So 24.3.2018
2 lůžkový bungalov, přistýlka
11 dní
plná penze
3 500 EUR
LM | Po slevě 14%