Fiumara

  Itálie, Apulie, Barletta

Fiumara

    Itálie, Apulie, Barletta
Původní cena
1 656 Kč/os

Cena od
1 564 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 995
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Giuga', 6-pokojová vila 200 m2 na 2 podlažích. Světlý interiér, komfortně a útulně zařízeno: otevřený obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem a kabelovou TV. Vstup na zahradu. Otevřená jídelna s jídelním stolem. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, mikrovlnná trouba) s jídelním stolem. Koupelna s vanou, koupelna se sprchou, bidetem a WC. Klimatizace, bojler (120 l). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s větrákem. Průchozí pokoj s 2x lůžkem. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizací. 1x dvoulůžkový pokoj s panoramatickým oknem s klimatizací. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Rezervované parkovací místo u domu u domu. Vhodné pro rodiny.

Popis

Moderní, pěkná rekreační komplex 'Fiumara', obklopena stromy a loukami. 9 km od centra Barletta, slunná poloha ve vilové čtvrti, 50 m od moře, 50 m od pláže. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2 (oplocený) s trávníkem a květinami, louka k odpočinku, pěkná zahrada k relaxaci. Venkovní sprcha, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, klimatizace, pračka. Úklid na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo u domu. Supermarket, restaurace 100 m, písečná pláž 50 m. Zajímavosti v okolí: S Margherita di Savoia 10 km, Bari 70 km, Trani 25 km, Vieste/Gargano 110 km, Ostuni 150 km, Lecce 220 km. Upozornění: auto doporučeno.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 EUR paušál
  • Náklady na energii - 0.2 EUR za kWh (kilowatt hodinu)

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Puglia
  • Místo dle CK: Barletta

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 995
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Fiumara
    Itálie, Apulie, Barletta

Původní cena
1 656 Kč/os

Cena od
1 564 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 995

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
12 510,91 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč