Flamingo Beach

  Kypr, Jižní Kypr, Larnaca, Larnaca

Flamingo Beach

    Kypr, Jižní Kypr, Larnaca, Larnaca
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel v centru Larnacy a u pláže Mackenzie.

Přehled

bazén na střeše hotelu poblíž centra letoviska vhodné i pro rodiny s 1-2 dětmi stravování přímo v hotelu

Poloha

u pláže Mackenzie (Modrá vlajka) centrum Larnacy 2 km nákupní možnosti v přímém okolí mezinárodní letiště Larnaca 2 km

Poloha

nedávno zrenovovaný 3* hotel městského typu se nachází u velké písečné pláže Mackenzie (pláž oceněná Modrou vlajkou, hotel oddělen pouze pobřežní komunikací a pobřežní promenádou). Centrum Larnacy je vzdáleno 2 km a Vy se do něj snadno dostanete příjemnou procházkou uličkami s nespočtem krámků, kaváren, taveren aj. Díky své poloze u pobřeží hotel skýtá svým hostům nádherný výhled na moře i celé okolí. Mezinárodní letiště Larnaca je vzdáleno 2 km.

Vybavení hotelu

v hotelu Vás uvítá prostorná moderní vstupní hala s recepcí a směnárnou, dále je zde hlavní restaurace s barem a kavárnou, společenská TV místnost, konferenční místnost. Ke zpříjemnění pobytu lze navštívit Flamingo Beauty Spa nebo fitness centrum. Venkovní areál tvoří sluneční terasa se slunečníky a lehátky (zdarma) a snack barem. Bezén s menší sluneční terasou je na střeše hotelu a nabízí nádherný výhled. WiFi připojení je k dispozici ve společných prostorách (zdarma), parkování pro hotelové hosty je rovněž zdarma.

Vybavení pokoje

hotel nabízí ubytování v moderně zařízených 2lůžkových pokojích a rodinných pokojích pro 4 osoby. Všechny mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, klimatizaci, telefon, SAT-TV, rádio, trezor a minibar (za poplatek), balkon nebo terasu (výhled na moře za příplatek, na vyžádání).

Pojmenování zařizení

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

Stravování

polopenze nebo all inclusive (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne snack občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby po celý den). Přesné časy stravování Vám budou sděleny po příjezdu.

Názor CK

hotel svojí polohou může být ideálním výchozím bodem pro kombinaci toulek po okolí, turistických a historických zajímavostech a pobytu na známé a populární pláži. Výhodou je možnost stravování přímo na hotelu, rovněž tak rodinné pokoje pro rodiny s 1-2 dětmi.

Základní cena zahrnuje

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a bezbečnostní taxy, palivové příplatky, transfery letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

případné navýšení palivového příplatku.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Larnaca
  • Místo dle CK: Larnaca

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Flamingo Beach Hotel ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m
Všechny zájezdy do  Flamingo Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 571 972
dnes 9–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-flamingo-beach-jizni-kypr-kypr-z1571972/1094234179/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Nezávazná objednávka

Flamingo Beach
    Kypr, Jižní Kypr, Larnaca, Larnaca

Cena
34 810 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 571 972

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
34 810 Kč
příplatek za akce 0% storno při zakoupení zájezdu do 12.4.2020 (SPO Storno 3_2020)
0
0 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
4 900 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč