FLORA

  Itálie, Ligurská riviéra, Alassio

FLORA

    Itálie, Ligurská riviéra, Alassio
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

hotel s dobrou polohou nedaleko centra i pláže, od které je oddělen jen promenádou. Ideální místo pro milovníky pláže i společenského života.

Ubytování

pokoje typu: Jednolůžkový pokoj - SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace, Wi-Fi, bez balkonu. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s balkonem a bočním výhledem na moře - SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace, Wi-Fi, balkon. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s balkonem a výhledem na moře - SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace, Wi-Fi, balkon. Dvoulůžkové pokoje s balkonem - SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace, Wi-Fi, balkon. Dvoulůžkové pokoje s balkonem a bočním výhledem na moře s možností dvou přistýlek AKCE RODINA (pro max. 2 děti do 14 let) - SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace, Wi-Fi, balkon.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, 8 €/den.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, obědy (za příplatek) a večeře výběr z menu.

Služby

recepce, výtah, TV místnost, Wi-Fi, bar, restaurace. Za poplatek - tenis (800 m), golf (10 km), potápěčské centrum (800 m).

Parkování

parkoviště 50 m 13 €/noc, garáž 18 €/noc (obojí na vyžádání, do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

150 m.

Vzdálenost od pláže

přímo u pláže.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj) zahrnut v ceně pobytu (pro pobyt min. 7 nocí).

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, 2 €/den.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování s polopenzí, plážový servis (pobyt min. 7 nocí).

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa
  • cca 1 €/osoba od 12 let/noc (1/4-30/9, max. 5 po sebe nasledující noci).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Ligurská riviéra
  • Místo dle CK: Alassio

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 754 482
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

FLORA
    Itálie, Ligurská riviéra, Alassio

Cena
6 160 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 754 482

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 160 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč