Francesca

  Itálie, Sardinie, San Teodoro

Francesca

    Itálie, Sardinie, San Teodoro
Původní cena
2 146 Kč/os

Cena od
2 027 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 812
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

2-pokojový apartmán 50 m2, ve sníženém přízemí. Komfortně a útulně zařízeno: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby, TV a s plochou obrazovkou. Vstup na verandu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička). 2x koupelna se sprchou, bidetem a WC. Klimatizace (extra). Malá terasa krytá, zahrada. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, dětská postýlka.

Popis

Cala Ginepro 11 km od San Teodoro: Útulný, komfortní dvougenerační dům 'Francesca', renovovaný v roce 2019. Ve vilové čtvrti, 1 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem a stromy. Venkovní sprcha. Příjezd k domu. K domu vede cesta se schody. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 2.5 km, restaurace 2 km, bar 2 km, písečná pláž 'Cala Ginepro' 1 km (malá). Zajímavosti v okolí: Monte Petrosu 2 km, Porto San Paolo 7 km, Olbia 22 km, Cala Brandinchi 6 km. Upozornění: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

 • Klimatizace - 280.5 CZK za den
 • Kočárek - 510.0 CZK paušál
 • Dětská postýlka (do 2 let) - 637.5 CZK
 • Dětská vysoká židlička - 510.0 CZK
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko - 255.0 CZK za osobu
 • Kauce kreditní kartou Visa / Mastercard - 200.0 EUR
 • Poplatek z pobytu - 1.0 EUR za osobu/den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Sardinie
 • Místo dle CK: San Teodoro

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 812
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Francesca
    Itálie, Sardinie, San Teodoro

Původní cena
2 146 Kč/os

Cena od
2 027 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 812

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
8 104,97 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč