Frank

  Rakousko, Korutany, Rakouská jezera, Villach, Feldkirchen in Kärnten, Gerlitzen, Ossiacher See

Frank

    Rakousko, Korutany, Rakouská jezera, Villach, Feldkirchen in Kärnten, Gerlitzen, Ossiacher See
Původní cena
1 666 Kč/os

Cena od
1 573 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 401
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 60 m2 v 1. patře. Světlý interiér, komfortně a útulně zařízeno: vstupní hala/předsíň. Obývací pokoj/jídelna s jídelním koutem a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžkem (90 cm, v délce 190 cm), 1x dvoulůžkem. Malá, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska). Koupelna se sprchou, oddělené WC. Velký balkon, jižní orientace. Balkonový nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen. Hlásič kouře, hasicí přístroj.

Popis

Pěkný třígenerační dům 'Frank'. Ve čtvrti Dellach, 7 km od centra Feldkirchen, klidná, slunná poloha, 200 m od lesa, 6 km od jezera, v zeleni. Společné: zahrada 1'500 m2, louka k odpočinku, bazén (7 x 4 m velký, 15.05.-15.09.). Stolní tenis, altán, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: sluneční terasa, ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 6 km, restaurace 6 km, autobusová zastávka 200 m, pláž ke koupání 6 km. Golfové hřiště 6 km, tenis 4 km, horská železnice 15 km. Jezera v okolí: Ossiachersee 6 km. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě. Majitel vlastní psa. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Parkování

Základní cena nezahrnuje

  • Pes (povolen max. 1) - 221.85 CZK za den
  • Poplatek z pobytu - 2.1 EUR za osobu/den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Korutany
  • Místo dle CK: Feldkirchen in Kärnten

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 401
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Frank
    Rakousko, Korutany, Rakouská jezera, Villach, Feldkirchen in Kärnten, Gerlitzen, Ossiacher See

Původní cena
1 666 Kč/os

Cena od
1 573 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 401

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
7 864,4 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč