FUN ISLAND RESORT & SPA

  Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

4/5

FUN ISLAND RESORT & SPA

    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

NÁŠ TIP - velmi oblíbený Resort obklopený plážemi s bílým pískem nabízí skvělou kombinaci zábavy a slunce. Veliká ostrovní laguna s průzračnou vodou poskytuje ideální podmínky pro dovolenou pro všechny věkové kategorie v tomto exotickém ráji. Velmi oblíbený resort za výhodnou cenu, doporučujeme včasnou rezervaci. V zimních měsích bývá kapacita hotelu již brzy obsazena. Hotelový resort má jednodušší pokoje,ale úrovní služeb, stravování i zázemím se vyrovná hotelovým resortům vyšší kategorie.
Poloha: ostrov kde se nachází tento velmi příjemný a oblíbený rezort patří mezi středně velké ostrovy, ostrov je cca metrů dlouhý a 168 m široký.nachází se na atolu South Male. Resort obklopoje tropická vagetace a pláž s bílým pískem. Od letiště Ibrahim Nasir cca 37 km, asi 45 minut jízdy rychlolodí.
Pláž: přímo u krásné soukromé písčité pláže s bílým korálovým pískem. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, vodní sporty na plái zpoplatněno.
Vybavení: Recepce, 2 restaurace s místní kuchyní, plážový bar (alkoholické nápoje a koktejly v ceně pouze u programu all inclusive, jinak zpoplatněno), kavárna, fitness, SPA centrum lázně, ayurvedské, maledivské a švédské masáže, obchůdek, diskotéka, Wi-Fi v hlavním baru zdarma, obchůdek se suvenýry, klenotnictví, směnárna.Zábava: živá hudba, kulturní šou, závody krabů a diskotéka pro hosty v hlavním baru.Sport: posilovna, plážový volejbal, stolní tenis, biliár, šnorchlování, vodní sporty na pláži: windsurfing, parasailing, vodní lyže, plachtění na katamaranu nebo trimaranu, kánoe, nabídka fakultativních výletů na místě zpoplatněno,
Ubytování: standartní plážové pokoje s výhledem na oceán nebo na atoly: prostorné standardní jednoduše zařízené pokoje, klimatizace, plážové osušky zdarma, koupelna s toaletními potřebami / WC, minibar (u all inlc.zdarma jinak zpoplatněno), telefon, varná konvice - káva nebo čaj příprava 1x denně, posezení na terase. Balená voda 1x 0,5 l den na osobu, welcome drink při příjezdu, ovoce a lahev perlivého vína sektu při svatební cestě, nebo výročí svatby. Narozeninový dort a lahev vína při oslavě narozenin klienta. Deluxe pokoje za příplatek: soukromý prostor před pokojem, koupelna pod širým nebem, televize, fén, open-air koupelna, bidet, WiFi. Cena za tyto pokoje na vyžádání v CK. Dětská postýlka zdarma na vyžádání.
Stravování: výborné stravováni formou plné penze s pestrou chutí i velkým výběrem vyšší úrovně : Snídaně, večeře, oběd formou bufetu jsou podávány v hlavní restauraci Farivalhu vč nápojů. All inclusive program vč alkoholických nápojů za příplatek 990 Kč osoba/den. stravování v tomto hotelu velmi oblíbené vzhledem ke své úrovni.
Termín lze variabilně měnit (dle přání klienta, po dohodě a na vyžádání v CK a dle dostupnosti letenek a hotelu lze na 5 až 14 nocí )
Cena zájezdu se může lišit vzhledem k aktuálním cenám letenek na trhu v době rezervace a jejich knihování.Na vyžádání vám zpracujeme i nabídky do jiných hotelu, info v CK
Fakultativní výlety na místě: potápění-šnorchlování s mantama, šnorchlování a profesionální potápění kursy PADI, lodní výlety vč místního průvodce.
V místě pobytu je vám k dispozici česky hovořící zástupce - delegát CK asistence na letišti, poté na telefonu.
Fakultativní výlety na místě hotel Fun Island Resort:
• Ranní rybaření
• Noční rybařeníí
• Plavba při západu
slunce
• Soukromý piknik
• Půldenní projížďka
mezi ostrovy
• Delfíní safari
• Exkurye do Male
• Prohlídka ostrova
• Lovení velkých
Potápění
• PADI akreditované potápěcí
centrum–DiveOceanus
• Lekce a kurzy potápění
• Výuka šnorchlování

Základní cena zahrnuje

Fun Island Resort & SPA - - 5 x ubytování s plnou penzí

  • zpáteční letenka včetně letištních tax
  • zpáteční transfer speed boat lodí
  • asistence na letišti, uvítání
  • pobytová taxa tzv Green Tax

Základní cena nezahrnuje

Fun Island Resort & SPA - Nepovinné příplatky : jednolůžkový pokoj cena na vyžádání v CK,

  • all inclusive program (vč alkoholických nápojů) za příplatek 1200 Kč osoba / den
  • fakultativní výlety na místě
  • ubytovací daň - Green Tax dítě infant do 2 let splatná na místě ve výši cca 6 USD a noc
  • česky mluvící delegát v destinaci na telefonu za příplatek, jinak česky mluvící asistence v ČR CK

Fun Island Resort & SPA - termíny a počet nocí jsou variabilní, lze upravit na přání klienta, cena je orientační v daném termínu a při nejnižším tarifu letenek, v případě změny cen letenek na trhu se cena může změnit v závislosti aktuální ceny letenky v době knihování.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atlantika, IČ: 25332040. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jižní Male Atol
  • Místo dle CK: Guraidhoo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Fun Island Resort ***
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Fun Island Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 703 954
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Kaafu Atol

4/ 5 5 recenzí


Eliška Pavelková září 2018
Prohlídka hotelu Fun Island Reosrt ***. Hotel pro méně náročnou klientelu, který překvapil dobrým jídlem a především krásnou pláží, která pro mě osobně je nejdůležitější.... celá recenze


Klára říjen 2016
Fun Island Resort. Hotel Fun Island Resort je určený pro méně náročnou klientelu, které nevadí jednodušší ubytování. Z Male cesta trvá cca 3/4 hodiny... celá recenze


Standa M. květen 2016
Jednodušší hotel, ale krásné koupání. Hotel odpovídá jednodušší 3* s nádhernou pláží a koupáním v moři.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

FUN ISLAND RESORT & SPA
    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

Původní cena
59 990 Kč/os

Cena
51 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 703 954

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
51 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
560 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
310 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
900 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 7 dní
0
1 Kč