Galleria La Quercia

  Itálie, Benátsko, Caorle

Galleria La Quercia

    Itálie, Benátsko, Caorle
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

bazén, venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, garáž, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes povolen, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón, animace, větší vila / řadová vilka, apartmán se zahrádkou, vilka / dvojvilka,

Popis

Oblíbený residenční komplex Galleria La Quercia z roku 2004 s bazénem a nákupní galerií se nachází cca 800 m od písečné pláže v části Caorle - Altanea. Přímo v komplexu je hlavní nákupní galerie s množstvím obchodů, restaurace, zmrzlinárny, pizzerie a další atrakce pro děti.
Apartmány umístěné v patrových vilkách nebo v třípatrové residenci jsou moderně vybaveny a zařízeny. Klientům je k dispozici bazén (pro děti i dospělé). Apartmány označené jako V jsou umístěné v patrových vilkách - v přízemí mají zahrádku a v patře balkón. Každý apartmán má vyhrazené parkovací místo. V areálu je k dispozici i připojení k internetu. Na pláž a zpět jezdí turistický vláček zdarma. Od roku 2022 je možný i pobyt s pejskem (poplatek 50€ se platí na místě).

Type BV bilo(5)

mezonetový apartmán, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, třílůžková ložnice, klimatizace, trezor, TV sat, kávovar, fén, sociální zařízení, vyhrazené parkovací místo, zahrádka.

Type CV trilo(7)

mezonetový apartmán, obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem, dvoulůžkový pokoj a třílůžková ložnice, klimatizace, trezor, TV sat, kávovar, fén, dvě koupelny, vyhrazené parkovací místo, terasa nebo zahrádka. Ložnice mohou také být obě dvoulůžkové a rozkládací dvoulůžko v obývací části.

Type C trilo(7)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, třílůžková ložnice, klimatizace, trezor, TV sat, kávovar, fén, sociální zařízení, balkón nebo terasa, vyhrazené parkovací místo.

Vzdálenost k moři: 800[m]

Základní cena zahrnuje

Cena Type BV bilo(5) zahrnuje:
  • nájem, spotřeby energií,
Cena Type CV trilo(7) zahrnuje:
  • nájem, spotřeby energií,
Cena Type C trilo(7) zahrnuje:
  • nájem, spotřeby energií,

Základní cena nezahrnuje

Cena Type BV bilo(5) nezahrnuje:
  • plážový servis 80€, povlečení 8€, závěrečný úklid,
  • Povinné poplatky: pobytová taxa, vratná kauce 100€,
Cena Type CV trilo(7) nezahrnuje:
  • plážový servis 80€, povlečení 8€, závěrečný úklid,
  • Povinné poplatky: pobytová taxa, vratná kauce 100€,
Cena Type C trilo(7) nezahrnuje:
  • plážový servis 80€, povlečení 8€, závěrečný úklid,
  • Povinné poplatky: pobytová taxa, vratná kauce 100€,

Informace o zájezdu

Pořadatel: Italieonline s.r.o., IČ 27614140.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Caorle
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 041 369
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Galleria La Quercia
    Itálie, Benátsko, Caorle

Cena od
5 378 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 041 369

Zájezd

celá ubytovací jednotka
1
13 440 Kč
povinný příplatek za autobusovou dopravu - za osobu
2
2 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč