Gelci

  Chorvatsko, Istrie, Trget

Gelci

    Chorvatsko, Istrie, Trget
Původní cena
3 652 Kč/os

Cena od
3 449 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 963
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

4-pokojová vila 140 m2 na 2 podlažích. Pěkně a rustikálně zařízeno: obývací pokoj 20 m2 s otevřeným krbem, TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Jídelna. Vstup na terasu, k bazénu. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka). Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžkem (180 cm, v délce 200 cm), klimatizací. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 200 cm), koupelnou se sprchou a WC a klimatizací. 1x pokoj s 2x lůžkem (90 cm, v délce 190 cm). Koupelna s vanou, bidetem a WC, dvojumyvadlo, vířivka. Výhled na moře. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). 2 malí psi povoleni. Podlahové topení ve všech koupelnách.

Popis

Pěkná, rustikální vila 'Gelci', 2-podlažní, z 18. století. Mimo obec, 1.1 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 900 m od moře, 900 m od pláže, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'400 m2 (oplocený) s trávníkem, bazén, hranatý tvar, vyhřívaný (24 m2, 110- 140 cm hluboký, 01.01.-31.12.), s vnitřními schůdky. Terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: přístup na internet, ústřední topení, pračka. K dispozici: jízdní kola (2 x). Parkovací místo (3 x) u domu na pozemku. Obchod 1.1 km, restaurace 600 m, oblázková pláž 900 m. Upozornění: soukromý přístav loděk. Je nutné oznámit 7 dní dopředu, zda je požadován vyhřívaný bazén.

Základní cena zahrnuje

 • Klimatizace
 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let)
 • Topení
 • Závěrečný úklid
 • Dětská vysoká židlička
 • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
 • Poplatek z pobytu
 • Vytápění bazénu
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Malý pes - 10.0 EUR za den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Istrie
 • Místo dle CK: Trget

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 963
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Gelci
    Chorvatsko, Istrie, Trget

Původní cena
3 652 Kč/os

Cena od
3 449 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 963

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
20 692,45 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč